2019-03-04

Czadoman w szoku! Zatańczył lepiej, niż się spodziewał

0

Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” dziękuje widzom. Jego walc zdobył uznanie jury. Jego początki nie były jednak obiecujące. Autor hitu „Ruda tańczy jak szalona” miał poważne problemy ze zdrowiem. Co się stało i w jaki sposób przezwyciężył przeciwności losu?

- Zaskoczyłeś mnie! Dobrze rokujesz i nieźle czadujesz - powiedział Andrzej Grabowski po obejrzeniu walca w wykonaniu Pawła Dudka, lepiej znanego jako Czadoman. Artysta wraz z partnerująca mu Waleriją Żurawlewą pokazali na parkiecie grację i klasę. - Naprawdę dobre - skwitowała zwykle surowa w ocenach Iwona Pavlović. Występ w pierwszym odcinku 9. sezonu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” para może zaliczyć do udanych. Z tej okazji piosenkarz przygotował specjalne podziękowania dla tych, którzy na niego głosowali oraz dla wszystkich, którzy wierzą w to, że para może zdobyć Kryształową Kulę. Swoje przesłanie Paweł i Walerija zamieścili w serwisie społecznościowym.

Przed inauguracyjnym tańcem Czadoman i jego partnerka byli pełni obaw. W rozmowie z IPLA.TV oraz POLSAT.PL ujawnili, że musieli opuścić kilka treningów. Artysta zmagał się bowiem z poważnymi problemami stomatologicznymi. - Jesteśmy zestresowaniu pierwszym odcinkiem. Taki ząb to duża komplikacja - przyznała Walerija. Na szczęście jej obawy nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Paweł obiecał, że da z siebie wszystko i słowa dotrzymał. - Jestem tutaj dla was - przyznał ekscentryczny muzyk.

Skoro Czadoman tańczy, to czy Walerija spróbuje swoich sił w śpiewie? - Może powinnam zaśpiewać „Brunetka tańczy jak szalona”? - zastanawiała się tancerka. A po chwili dodała, że chętnie pojawi się w jakimś teledysku. Czy po „Tańcu z Gwiazdami” Walerija i Czadoman zaplanują wspólną karierę?

Michał Pogodowski

Oglądaj w IPLA.TV: Wiosna 2019 - Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Zaczęło się! Wielkie emocje w „Tańcu z Gwiazdami”
Kto z uczestników 9. edycji stresuje się najbardziej?
„Taniec z Gwiazdami”: Górale ruszają na podbój parkietu!

Komentarze
© Polsat 2020