2019-03-06

Justyna Żyła rozważa rezygnację z „Tańca z Gwiazdami”?!

0

Jedni ją atakują, drudzy dopingują. Co postanowiła blogerka? Pierwszy występ gwiazdy wywołał lawinę komentarzy. Pojawiły się nawet głosy, że nie udźwignęła krytyki i zastanawia się nad odejściem z programu! Ostre słowa jurorów przyniosły jednak zadziwiający skutek. Krewka góralka zacisnęła zęby i już następnego ranka po występie ćwiczyła na sali treningowej z jeszcze większym zaangażowaniem.

Pokonać stres i zatańczyć przed kilkumilionową publicznością to jedno, ale znieść miażdżącą krytykę to zupełnie co innego. Oczywiście wszyscy znają cięty język Iwony Pavlović, jednak nikt nie spodziewał się aż tak surowej oceny. Trudno się jednak dziwić. Kolejny raz w historii programu padła „jedynka”! - Chciałabym być taką małpą - nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię złego. Ale całe moje ciało krzyczy: nie! - powiedziała słynna „Czarna Mamba”.

W obronie Justyny Żyły stanął jej taneczny partner Tomasz Barański. - Jurorzy niepotrzebnie nas tak skrytykowali. Nawet my między sobą tancerzami rozmawialiśmy, że nie powinna dostać jedynki. Nie tańczy jakoś wybitnie, ale nie leżała przez ten miesiąc - powiedział tancerz. Zapewnił jednak, że ani on, ani Żyła nie zamierzają składać broni. - Idziemy dalej. Justyna ma dużo dystansu do tego, co się wokół niej dzieje - zapewnił. Kciuki za góralkę trzymają też uczestnicy 9. edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Kibicujecie tak jak moje gwiazdy ❤️#tomaszbaranski#tanieczgwiazdami#para#nr#7#sms#7232💃🕺🤘#justynazyla#uwazyla#stres#emocje#onlygoodvibes 😘

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

W drugim odcinku Justyna zmierzy się z foxtrotem. Każdego dnia trenuje i wylewa z siebie siódme poty, by opanować zawiłą choreografię i udowodnić jurorom, że się mylili. Znając jej charyzmę i uparty charakter, da z siebie wszystko. A przy okazji będzie się po prostu dobrze bawić. W końcu o to przede wszystkim chodzi w tanecznym show!

Justyna wie, że po swojej stronie ma bliskich, kolegów z programu i tysiące internautów, którzy zasypują ją słowami wsparcia i zapewniają, że i w najbliższy piątek będą trzymać za nią kciuki.

Czy to wystarczy? Jak gwiazda poradzi sobie z presją i tanecznymi wyzwaniami?

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 9, odcinek 2

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Czadoman w szoku! Zatańczył lepiej, niż się spodziewał
Zaczęło się! Wielkie emocje w „Tańcu z Gwiazdami”
Kto z uczestników 9. edycji stresuje się najbardziej?
„Taniec z Gwiazdami”: Górale ruszają na podbój parkietu!

Komentarze
© Polsat 2020