2018-12-18

„Ślad” - odcinek 28: Zabici za złe nazwisko

0

Obok własnego samochodu zostaje zasztyletowana 29-letnia Emilia Konarska. Początkowo detektywi sądzą, że morderstwo było zemstą właściciela psa za potrącenie jego pupila. Trop okazuje się jednak fałszywy.

Centralny Wydział Śledczy prowadzi intensywne śledztwo. Niebawem ginie kolejna kobieta o takich samych personaliach oraz jej mąż - Dawid. Siostra mężczyzny, również Emilia Konarska, twierdzi, że była świadkiem zbrodni. Uciekając, zgubiła coś, co może naprowadzić szaleńca na jej trop. Wszystko wskazuje na to, że sprawca morduje kolejne Emilie Konarskie, które mają konta na portalu społecznościowym.

Śledztwo utyka jednak w martwym punkcie. - Trzeba szukać najprostszych rozwiązań - sugeruje komisarz Walczak. Broń palna, z jakiej zabito drugą z ofiar, nie figuruje w bazie Policji.

Czy funkcjonariuszom Centralnego Wydziału Śledczego uda się odnaleźć mordercę? Okazuje się, że w sukurs ludziom Walczaka przychodzi nowoczesna technika. Sprawca zbrodni prawdopodobnie loguje się do ogólnodostępnych darmowych sieci wi-fi…

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 28

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 27: Butelka z zatrutym koniakiem
„Ślad” - odcinek 26: Śmiertelny wynalazek
„Ślad” - odcinek 25: Polowanie na zwyrodnialca
„Ślad” - odcinek 24: Jakie tajemnice kryje DNA?
„Ślad” - odcinek 23: Kiedy syn zabija ojca
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020