2018-12-18

„Ślad” - odcinek 27: Butelka z zatrutym koniakiem

0

Jerzy Wielorzewski, kontrowersyjny właściciel zakładów chemicznych, zostaje otruty podczas obiadu. Poszkodowani są także jego bliscy, którzy cudem uniknęli śmierci. Kto zabił biznesmena? Czy za morderstwem stoją kwestie ideologiczne? A może powiązania rodzinne?

Holding chemiczny Wielorzewskiego obwiniany jest o dewastację środowiska naturalnego. Początkowo dowody zebrane przez oficerów Centralnego Wydziału Śledczego obarczają winą niejaką Martę Sieroń - aktywistkę organizacji zajmującej się ochroną środowiska, która była przeciwniczką działań firmy denata. Kobieta ma jednak alibi.

Drugą podejrzaną jest nieślubna córka Jerzego. Ta się broni i odkrywa, że familia wcale nie była idealna. - Cała ta rodzina to podli hipokryci, tylko nie ojciec - mówi podczas przesłuchania. Żona biznesmena otwarcie nazywa nieślubną córkę męża mianem „bękarcicy”. Jednocześnie funkcjonariusze w butelce koniaku, którą dzień przed zgonem pił Jerzy w swoim gabinecie, znajdują ślady Borinum 6 - wyjątkowo silnej trucizny.

Kto z obecnych w willi zabił bogacza? Nieoczekiwanie syn przedsiębiorcy, Jacek, popełnia samobójstwo. Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż młody mężczyzna był narkomanem. Badając sprawę jego śmierci, detektywi CWŚ Majski i Kotowicz odkrywają faktycznego mordercę Wielorzewskiego. Prawda okazuj się przerażająca...

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 27

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 26: Śmiertelny wynalazek
„Ślad” - odcinek 25: Polowanie na zwyrodnialca
„Ślad” - odcinek 24: Jakie tajemnice kryje DNA?
„Ślad” - odcinek 23: Kiedy syn zabija ojca
„Ślad” - odcinek 22: Adopcja prowadzi do… zbrodni
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2019