2018-12-04

„Ślad” - odcinek 23: Kiedy syn zabija ojca

0

Tajemniczy milioner Eugeniusz Kucharski ginie zasztyletowany. Dzień przed śmiercią dzwonił do notariusza, żeby wykreślić ze swojego testamentu jednego z synów. Czy właściciel drukarni zginął z ręki własnego dziecka?

Podejrzenie pada nie tylko na młodszego syna Michała, który okradał biznes ojca, lecz także na starszego syna Grzegorza, który był zadłużony. Śledczy usiłują wyjaśnić, który z nich zamordował Kucharskiego. Okazuje się, że obydwaj bracia mają niezbyt mocne alibi. Jeden utrzymuje, że całą noc pił alkohol, a drugi, że spędził noc z kobietą poznaną na dyskotece.

Zainteresowanie funkcjonariuszy Centralnego Wydziału Śledczego budzi również fakt, że bogacz mieszkał bardzo zgrzebnie. Dlaczego? - Był skąpy - stwierdza podkomisarz Sebastian Wrona. Czy okaże się, że właśnie to była przyczyna mordu?

Uwagę funkcjonariuszy zespołu Renaty Różańskiej zwraca także przełożony Grzegorza - Filip Bojko. Łączy go dziwna relacja z żoną jednego z braci - Martą Kucharską. Funkcjonariusze trafiają też na ślad nieewidencjonowanego i wielkiego zamówienia, które ktoś złożył w drukarni. Trop prowadzi do Filipa Bojko. Jednak kiedy funkcjonariusze docierają do jego mieszkania, znajdują go martwego. Dlaczego ktoś zabił mężczyznę? Jaki jest związek między śmiercią Kucharskiego a Bojko?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 23

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 22: Adopcja prowadzi do… zbrodni
„Ślad” - odcinek 21: Jak zatuszować romans?
„Ślad” - odcinek 20: Na ratunek porwanym
„Ślad” - odcinek 19: Kto tu mówi prawdę?
„Ślad” - odcinek 18: Kierowca bez głowy
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020