2018-11-13

„Ślad” - odcinek 18: Kierowca bez głowy

0

Policja otrzymuje przerażającą informację, która zmusza funkcjonariuszy do natychmiastowej interwencji. Na osiedlu domków jednorodzinnych pod Wrocławiem stoi zaparkowany samochód, a w nim siedzi człowiek bez głowy. Agenci Centralnego Wydziału Śledczego wkraczają do akcji.

Grupa operacyjna inspektora Walczaka natychmiast jedzie we wskazane miejsce i znajduje pojazd. Ale nie ma w nim już żadnego „jeźdźca bez głowy”. Samochód ma fałszywą rejestrację, a numery silnika i nadwozia są spiłowane. CWŚ szybko udaje się ustalić, kto jest właścicielem tajemniczego auta. Okazuje się, że był to pediatra o nazwisku Pałka, który nie miał wrogów. - Kiedy nie wiadomo o co chodzi, to baba za tym stoi - stwierdza komisarz Małgorzata Mazurek.

Poszlaki wskazują na to, że w sprawę może być zamieszany przedsiębiorca budowlany Nowak i szef jego ochrony - Szczawik. Czy to bogacz kazał zlikwidować lekarza? A jeśli tak, to jaki był jego motyw?

Uwagę pracowników Centralnego Wydziału Śledczego przykuwa też szef ochrony biznesmena. Czy były komandos mógł stać za zabójstwem pediatry? Sprawa staje się bardziej zagmatwana, niż pierwotnie mogło się wydawać…

Nieoczekiwanie wydarzenia nabierają jednak zawrotnego tempa i ekipa CWŚ zaczyna się martwić, że w prosektorium może zabraknąć miejsc… Funkcjonariusze natrafiają na kolejne ciała. Czy coś łączy wszystkie morderstwa? I dlaczego ktoś uprowadza żonę oraz syna przedsiębiorcy Nowaka? Kto stoi za porwaniem? Czy motywem są pieniądze? A może kwestie obyczajowe?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 18

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 17: Śmiertelne tango
„Ślad” - odcinek 16: Śmiertelny łyk szlachetnego trunku
„Ślad” - odcinek 15: Brudne tajemnice nastolatków
„Ślad” - odcinek 14: Podwójne życie oficerów
„Ślad” - odcinek 13: Zbrodnia w rozmiarze XXL
„Ślad” - odcinek 12: Jak dwie krople wody
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020