2018-11-20

„Ślad” - odcinek 20: Na ratunek porwanym

0

Trzyletnia córeczka znanego przedsiębiorcy Szymona Skalskiego zostaje uprowadzona. Wraz z nią znika dziennikarka Monika, którą przestępcy wzięli za żonę mężczyzny. Kto stoi za tym porwaniem? Czy uda się uratować dziecko i kobietę?

Komisarz Walczak i jego ekipa podejrzewają początkowo, że to dziennikarka porwała dziecko. Tak drobna dziewczyna nie mogła jednak zlikwidować ochroniarza. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że porywacze nie zorientowali się nawet, że uprowadzili niewłaściwą kobietę. Czy bandyci długo będą trwać w nieświadomości. Czy życie Moniki Nowaczyk jest zagrożone? Gangsterzy informują telefonicznie biznesmena, że oczekują dwóch milionów złotych okupu. Czy przedsiębiorca zapłaci?

Okazuje się, że przestępcy działali na zlecenie Natalii Rudzkiej, byłej narzeczonej Skalskiego. Kobieta weszła na drogę przestępczą pod wpływem swojego obecnego partnera Marcina, który ją szantażował, a na dodatek porwał jej syna! Aby odzyskać dziecko, Natalia zaproponowała uprowadzenie bliskich bogacza, za których można zażądać dużego okupu. Tropy śledztwa prowadzą do Finlandii. Tam również dochodziło do podobnych wymuszeń i porwań.

Jak powiązać te wszystkie sprawy? Jak ocalić dziewczynkę i kobietę? Komisarz Rafał Walczak i Małgorzata Mazurek mają plan. Nieoczekiwanie w drogę wchodzi im jednak młoda żona biznesmena. Funkcjonariusze Centralnego Wydziału Śledczego staną więc do walki nie tylko z bandytami, lecz także z czasem.

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 20

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 19: Kto tu mówi prawdę?
„Ślad” - odcinek 18: Kierowca bez głowy
„Ślad” - odcinek 17: Śmiertelne tango
„Ślad” - odcinek 16: Śmiertelny łyk szlachetnego trunku
„Ślad” - odcinek 15: Brudne tajemnice nastolatków
„Ślad” - odcinek 14: Podwójne życie oficerów 
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020