2018-11-13

„Ślad” - odcinek 17: Śmiertelne tango

0

W czasie wieczorku tanecznego uczennica szkoły tanga doznaje wstrząsu anafilaktycznego i umiera. W jej torebce zostają znalezione dokumenty, z których wynika, że pracowała jako ekspert w Zakładzie Medycyny Sądowej. Znajomi z pracy jednak jej nie rozpoznają...

W miejscu pracy nikt nie domyślał się, że kobieta tańczy tango. Żyła wyłącznie pracą i była samotna. Lena Kuzdrowska zmarła po kontakcie z prokainą. Substancja znajdowała się w róży, z którą zatańczyła po raz ostatni...

Początkowo podejrzenie pada na rywalkę i byłą „Królową Tanga”. Nauczyciel tańca Marek zachwycił się Kuzdrowską, a jego żona - właścicielka szkoły tańca - mogła być zazdrosna i otruć rywalkę. - Coś mogło między nimi być - stwierdza komisarz Kotowicz. Marek zdradza, że denatka cieszyła się dużym powodzeniem u mężczyzn, a niechęcią darzyły ją kobiety. Komu mogło zależeć na zlikwidowaniu pani patolog?

Okazuje się, że różę przyniósł adorator Kuzdrowskiej - niejaki Wilski. Specjalnie zapoznał się z kobietą, by wybawić syna od kary więzienia. Lena robiła ekspertyzę, która miała stanowić dowód w sprawie karnej chłopaka. Wilski naprawdę zakochał się w Kuzdrowskiej. Kobieta przedstawiła prawdziwe wyniki ekspertyzy - syn Wilskich, Dawid, był niewinny.

- Ona nie miała prawa przeprowadzać tej ekspertyzy! - grzmi Renata Różańska, szefowa Centralnego Wydziału Śledzącego. Kto zatem i dlaczego zabił panią patolog?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 17

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 16: Śmiertelny łyk szlachetnego trunku
„Ślad” - odcinek 15: Brudne tajemnice nastolatków
„Ślad” - odcinek 14: Podwójne życie oficerów
„Ślad” - odcinek 13: Zbrodnia w rozmiarze XXL
„Ślad” - odcinek 12: Jak dwie krople wody
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020