2018-12-04

„Ślad” - odcinek 24: Jakie tajemnice kryje DNA?

0

Centralny Wydział Śledczy ma zająć się sprawą zaginięcia siedemnastolatka - Tymona Tarkowskiego. Chłopiec był wychowywany we wpływowej rodzinie adopcyjnej. Co mogło się z nim stać?

Początkowo zespół inspektora Walczaka niezbyt chętnie odnosi się do dochodzenia, jednak szybko pojawia się żądanie okupu i okazuje się, że to jednak porwanie. Rodzina zbiera pieniądze i w eskorcie oddziałów specjalnych udaje się na spotkanie z szantażystą. Schwytany podczas ucieczki okazuje się znajomym córki Tarkowskich, a także ojcem dziecka, które nastolatka zdecydowała się usunąć.

Przy okazji śledczy ustalają, że ojciec chciał pozbyć się z domu Tymona, którego podejrzewał go o gwałt na córce. Chłopak przysparzał coraz więcej problemów, których głowa rodziny miała już dość.

Odnaleziona zostaje również biologiczna matka Tymona - alkoholiczka bez środków do życia, która mogła wpaść na pomysł łatwego zysku z porwania. Dociekliwość w sięganiu do poszlak nawet sprzed kilkunastu lat i tradycyjne, sprawdzone metody, nie zawodzą śledczych i tym razem. Pozwalają bowiem odszukać zaginionego nastolatka, odszyfrowując przy okazji wiele niespodzianek z jego DNA.

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 24

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 23: Kiedy syn zabija ojca
„Ślad” - odcinek 22: Adopcja prowadzi do… zbrodni
„Ślad” - odcinek 21: Jak zatuszować romans?
„Ślad” - odcinek 20: Na ratunek porwanym
„Ślad” - odcinek 19: Kto tu mówi prawdę?
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020