2018-12-11

„Ślad” - odcinek 26: Śmiertelny wynalazek

0

W parku znaleziono zwłoki dziewczyny. Ofiara od tygodnia leżała ukryta w krzakach. Bliscy zabitej są w szoku, bowiem cały czas kontaktowali się z nią w mediach społecznościowych. Kto podszywał się pod zamordowaną?

W toku śledztwa wychodzi na jaw, że wiadomości wysyłał ojczym Anny Wrońskiej - Dariusz. Mężczyzna wcześniej pobił studentkę i zabrał jej telefon. - Myślałem, że nie wraca do domu, aby zrobić mi na złość - tłumaczy się zatrzymany mężczyzna. Z pozoru prosta sprawa ma jednak drugie dno. Pod paznokciami zamordowanej specjaliści znajdują bowiem cząsteczki materiału budowlanego - betonu polimerowego. Skąd wdziała się tam ta substancja? Zespół inspektora Walczaka postanawia sprawdzić ten intrygujący trop.

Podjęte czynności prowadzą agentów Centralnego Wydziału Śledczego na politechnikę, gdzie kobieta studiowała. Funkcjonariusze CWŚ chcą porozmawiać z jej chłopakiem. Student wcześniej dzwonił na policję i informował, że wie, dlaczego zginęła Anna. Niestety, partner dziewczyny też zostaje zabity. Uwaga oficerów prowadzących postępowanie kieruje się więc w stronę profesora, który wynalazł rewolucyjny materiał budowlany. Czy naukowiec ma coś wspólnego ze zbrodnią? Jaki mógł mieć motyw?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 26

Ślad we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 25: Polowanie na zwyrodnialca
„Ślad” - odcinek 24: Jakie tajemnice kryje DNA?
„Ślad” - odcinek 23: Kiedy syn zabija ojca
„Ślad” - odcinek 22: Adopcja prowadzi do… zbrodni
„Ślad” - odcinek 21: Jak zatuszować romans?
Kto jest kim w serialu „Ślad”? Zobacz zdjęcia

Komentarze
© Polsat 2020