2018-11-30

Sławomir i Kajra: Wielka miłość w rytmie rock polo

0

Przebojowy duet zobaczył się 30 i 60 lat później. Jak było? To ostatnie metamorfozy drugiej serii niezwykłego programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. W wehikule czasu znaleźli się znani i lubiani artyści Sławomir i Kajra. Jakie uczucia towarzyszyły parze po zaskakujących przemianach? Jakie szczegóły z życia prywatnego ujawnili?

Początki ich znajomości sięgają studiów w krakowskiej szkole teatralnej. Miłość przyszła jednak nieco później. - Kajra była po prostu najpiękniejszą kobietą - wspominał Sławomir ich niespodziewane spotkanie w Stanach Zjednoczonych po latach.

Choć niechętnie opowiadają o swoim ślubie, ten odbył się w iście góralskim stylu. Muzycy wychowują wspólnie rocznego syna Kordiana. Ich życie pełne jest zawodowych wyzwań, ale nawet w trasie po całej Polsce rodzina trzyma się razem.

Pierwsza próba charakteru. Który to rok? 2048. Na chwilę przed odwróceniem foteli oboje przyznali, że stresują się swoim wyglądem. Zakochani ujrzeli się w wieku 64 i 65 lat.

- Myślałam, że będziesz łysy - stwierdziła wzruszona Kajra. - A ty jesteś poważniejsza, spokojniejsza - mówił o partnerce Sławomir. Para była jednak zadowolona z metamorfozy.

W rozmowie z Katarzyną Montgomery podkreślali, jak ważni są dla nich rodzice. - Myślę, że dla nich to też jest niesamowite uczucie, by nas zobaczyć starszych - skomentował Sławomir.

Czy właśnie utraty najbliższych Kajra obawia się najbardziej? Jak para wyobraża sobie wspólną przyszłość?

Kolejna dawka wielkich emocji i wzruszeń. Tym razem postarzono parę o 60 lat.

- Dobrze byłoby dożyć tych czasów - powiedziała Kajra na widok męża. - W takim wieku cieszy cię najmniejsza rzecz, że wstaliśmy, że przeszliśmy kawałek - wskazał Sławomir.

Czy jako staruszkowie mają gotową receptę na szczęśliwy związek? Kajra bez zastanowienia odpowiedziała, że ważne są przede wszystkim poczucie humoru i dystans.

Gdy w końcu autor przeboju „Miłość w Zakopanem” sięgnął po lusterko, metamorfoza bardzo go rozśmieszyła. - Dziarski dziadek - skomentował swoje wcielenie. - Byłabym fajną babcią - dodała Kajra.

Na koniec małżeństwo powiedziało sobie parę miłych słów. - Bardzo się cieszę, że się znaleźliśmy i sobie nie odpuściliśmy - wyznała Kajra.

Jak artyści pielęgnują miłość w blasku fleszy? Czy zdecydują się na kolejne dziecko?

Oglądaj w IPLA.TV: „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - odcinek 10

Zobacz także:
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner: Bo Ciebie kocham!
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Łzy szczęścia
Michał Koterski i Marcela Leszczak: Czasu nie oszukamy
Piotr i Ola Gruszka: Aż człowiek chce się zestarzeć!

Komentarze
© Polsat 2020