2018-11-23

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner: Bo Ciebie kocham!

0

Małżeństwo gościło w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. W czwartym odcinku drugiego sezonu Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zobaczyli się 20 i 40 lat później. Co powiedzieli po zaskakujących metamorfozach? Do jakich wniosków doszli patrząc na siebie w podeszłym wieku?

Początki znajomości tej dwójki nie były łatwe. Para poznała się niedługo po tym, jak Michał Wiśniewski rozstał się z trzecią żoną. Pomimo tego, ciepło wspomina pierwsze spotkanie z Dominiką.

- Zrobiła na mnie pozytywne wrażenie - stwierdził w rozmowie z Katarzyną Montgomery. Z poprzednich związków zakochani wychowują łącznie pięcioro dzieci.

Jak kobiety Michała z przeszłości działają na Dominikę? - Jestem bardzo zazdrosna - ujawniła. Jednocześnie przyznała, że nie ma problemu z jego poprzednimi żonami i spokojnie mogłaby usiąść z nimi wszystkimi przy wigilijnym stole.

W dalszej części rozmowy Michał podzielił się informacją, że chciałby mieć jeszcze jedno dziecko z obecną partnerką. Dlaczego Dominika nie jest przekonana do decyzji o kolejnym potomku?

Podczas pierwszej metamorfozy postarzono parę o 20 lat. Do studia powrócili w wieku 59 i 66 lat.

- Ślicznie wyglądasz - powiedział piosenkarz na widok żony. Chwilę potem sięgnął po lusterko, żeby zobaczyć swoją niezwykłą przemianę. - W pierwszej kolejności muszę zadzwonić do Krzyśka Ibisza - żartował.

Czas refleksji i zadumy nadszedł, kiedy prowadząca zapytała o ojca Michała Wiśniewskiego. Mężczyzna popełnił samobójstwo mając zaledwie 37 lat. To wciąż ogromne przeżycie dla lidera Ich Troje. - Mogę mieć z nim więcej wspólnego niż mi się wydaje - powiedział ze łzami w oczach.

Przed skokiem o 40 lat Michał Wiśniewski powiedział bardzo ważną rzecz. - Warto sobie postawić pytanie, czy warto do tego momentu dotrwać i czy mi się chce - zaznaczył. Efekt?

- Teraz po tobie widać wiek - stwierdził spoglądając na partnerkę w roli babci. Pochwalił także osoby pracujące nad charakteryzacją. - Wyglądam zacnie - skomentował.

Czy w obliczu tego wyzwania para dostrzegła coś czego się boi? - Zmarszczek - odpowiedziała bez zastanowienia Dominika. Michał żartował, że jeśli będą to jedyne zmartwienia pary, poradzą sobie z takim problemem.

Oboje przyznali, że chcieliby dotrwać chwil, gdy będą mieli po 79 i 86 lat. - Chcieć to móc - stwierdziła z nadzieją kobieta.

Na koniec Michał Wiśniewski przygotował niespodziankę dla ukochanej. Jako starszy pan zaśpiewał jeden z największych przebojów Ich Troje „A wszystko to… (Bo Ciebie kocham)”.

Jak Michał i Dominika poradzili sobie z finansowymi kłopotami piosenkarza? Jakie mają plany na przyszłość? Para ujawniła kilka ciekawych historii ze swojego życia prywatnego...

Oglądaj w IPLA.TV: „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - odcinek 9

The Story Of My Life. Historia naszego życia w piątek o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Łzy szczęścia
Michał Koterski i Marcela Leszczak: Czasu nie oszukamy
Piotr i Ola Gruszka: Aż człowiek chce się zestarzeć!

Komentarze
© Polsat 2020