2018-11-02

Michał Koterski i Marcela Leszczak: Czasu nie oszukamy

0

Czy wielka miłość była w stanie pokonać strach przed starością? Związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak trwa krótko, ale intensywnie. W drugim odcinku programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” parę postarzono o 25 i 50 lat. Jak zareagowali na to, co zobaczyli w lustrze? Jakie wnioski wyciągnęli z rozmowy z Katarzyną Montgomery?

Aktor i modelka poznali się podczas sylwestrowej imprezy prawie dwa lata temu. - Całe życie marzyłem o wielkiej miłości, takiej wyjątkowej, jak w tych wszystkich filmach - tłumaczył Misiek Koterski, który jeszcze do niedawna prowadził życie singla bez zobowiązań. Stało się! Uczucie pomiędzy tą dwójką rozkwitło bardzo szybko.

- Mam poczucie, jakbyśmy się znali kupę lat - stwierdziła Marcela. Para zaręczyła się w Wieliczce w 2016 roku. Wspólnie wychowują rocznego syna Fryderyka. Często dzielą się swoim szczęściem w świecie wirtualnym. Jak będą wyglądali za kilkadziesiąt lat?

Pierwsza przemiana pozwoliła parze zajrzeć ćwierć wieku w przyszłość.

- Wyglądasz fenomenalnie - mówiła Marcela na widok swojego partnera. - Ty misiu też pięknie - odpowiedział mężczyzna z radością. Byli wzruszeni metamorfozą, ale nie kryli też zaskoczenia.

- To będzie niesamowite, jeśli dotrwamy do takiego momentu w swoim życiu - skomentował Misiek. - To będzie spełnienie moich marzeń - dodał z nadzieją.

Oboje zaczęli snuć plany zawodowe dla swojego syna, który w tym czasie miałby 26 lat. Czy chcieliby, żeby Fryderyk poszedł w ślady ojca?

A teraz skok w przyszłość o kolejne 25 lat.

- Znowu się stresuję, że wyglądam starzej niż ty - powiedziała przejęta modelka jeszcze przed odwróceniem foteli. - Czasu nie oszukamy - powiedziała na widok męża.

Oboje nie kryli łez. Długo wpatrywali się w swoje starsze oblicze. Czy w tym wieku będą już mieli sformalizowany związek?

- Marcela udaje ciągle niedostępną - żartował Misiek. Zgodnie jednak przyznali, że do tego czasu chcieliby być już małżeństwem. - Oby Bóg był tak łaskawy i żebym tak wyglądał - stwierdził aktor na koniec.

Jak wyglądały zaręczyny Michała i Marceli? Czy para zdecyduje się na więcej dzieci w najbliższej przyszłości? Czy doświadczenie z programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” dało im do myślenia?

Oglądaj w IPLA.TV: „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - odcinek 7

The Story Of My Life. Historia naszego życia w piątek o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Piotr i Ola Gruszka: Aż człowiek chce się zestarzeć!
Metamorfozy w „The Story Of My Life”. Mamy zdjęcia!
Znamy bohaterów drugiej edycji „The Story Of My Life”
Sukces „The Story Of My Life. Historia naszego życia”
Czesław i Dorota Mozilowie: To mocne i inspirujące przeżycie
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: To nas umocni!
Jan i Lenka Klimentowie: Liczy się to, co mamy w środku
Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Wow, ale odjazd!
Dorota i Radosław Liszewscy: No i jak? No laseczka, a jak!

Komentarze
© Polsat 2019