2018-10-26

Piotr i Ola Gruszka: Aż człowiek chce się zestarzeć!

0

Sportowiec i jego żona w wehikule czasu. Oto oni 25 i 50 lat później! Pierwsi uczestnicy drugiego sezonu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” podjęli wyzwanie. Małżeństwo Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka spojrzeli w swoją przyszłość. Jak zareagowali na metamorfozy? O czym rozmawiali z Katarzyną Montgomery?

Ola i Piotr Gruszka poznali się jeszcze w liceum i od tej pory są nierozłączni. Razem mieszkali zarówno w Polsce, jak i zagranicą, m.in. we Włoszech, gdzie mężczyzna rozwijał swoją karierę.

Pomimo wielu sukcesów w siatkówce sportowiec twierdzi, że najważniejszym osiągnięciem jego życia jest udane małżeństwo i trójka wspaniałych dzieci.

Pierwsza charakteryzacja dodała parze 25 lat.

- Aż się człowiek chce zestarzeć - powiedział Piotr na widok żony. - Wiesz, że to już coraz bliżej, mimo że daleko - dodał wzruszony sportowiec. Ola również nie kryła łez.

- Wszystko przed nami - powiedziała łamiącym się głosem. - Widzę ją oczami wyobraźni w takim bujanym fotelu - kontynuował rozmowę Piotr. Mężczyzna nie mógł oderwać wzroku od swojej partnerki. W końcu sięgnął po lusterko i spojrzał na swoją przemianę. - Najbardziej postarzały się oczy. Nie są smutne, ale się postarzały - powiedział zamyślony.

Sportowiec zapytany o to, jakim będzie dziadkiem, stwierdził, że w tym wieku zakończy już karierę trenerską i będzie na stałe w domu. Ujawnił jednak, że chciałby nauczyć się gry na... saksofonie.

- Nie jestem gotowa na wyciszenie - mówiła z kolei żona Piotra. - Chciałabym jeździć po świecie, tam gdzie nas jeszcze nie było - dodała. Mąż z radością przystał na taką propozycję.

Kolejny skok w przeszłość dodał im 50 lat.

- Nie poznałbym cię na ulicy - żartował Piotr, choć widać było, że metamorfoza wywołała u niego silne emocje. Na twarzy Oli pojawiły się łzy szczęścia.

Kobieta przyznała, że marzy o tym, aby będąc staruszką spacerować z mężem po parku. - Czuję się bardzo dobrze. Żona jest koło mnie, pięknie wygląda - przekonywał sportowiec.

Para zadzwoniła do rodziców Piotra. - Nieważne jak wyglądasz z zewnątrz, ważne co jest w środku - skomentował zmiany tata siatkarza. - Pięknie się zestarzeliście - usłyszeli miłe słowa od mamy.

Jak małżeństwo poradziło sobie z rozłąką i życiem poza granicami kraju? Jakie jeszcze historie opowiedzieli o swoim związku? Czy po metamorfozie zmienili swoje plany na przyszłość? Pierwsi goście drugiego sezonu zdradzili także Katarzynie Montgomery kilka tajemnic…

Oglądaj w IPLA.TV: „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - odcinek 6

The Story Of My Life. Historia naszego życia w piątek o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Metamorfozy w „The Story Of My Life”. Mamy zdjęcia!
Znamy bohaterów drugiej edycji „The Story Of My Life”
Sukces „The Story Of My Life. Historia naszego życia”
Czesław i Dorota Mozilowie: To mocne i inspirujące przeżycie
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: To nas umocni!
Jan i Lenka Klimentowie: Liczy się to, co mamy w środku
Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Wow, ale odjazd!
Dorota i Radosław Liszewscy: No i jak? No laseczka, a jak!

Komentarze
© Polsat 2019