2018-11-16

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Łzy szczęścia

0

Para wystąpiła w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. To jedni z najmłodszych uczestników niezwykłego show Telewizji POLSAT. Jakie emocje towarzyszyły im podczas skoku w przyszłość o 30 i 60 lat? Czy Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaakceptowali to, co zobaczyli w lustrze?

Poznali się jako kilkuletnie dzieci podczas castingów do filmów i reklam. Prawdziwe uczucie pojawiło się na planie jednego z seriali, gdzie... zagrali parę. To, co działo się na małym ekranie wyprzedziło rzeczywistość. - Na Sylwestrze 2015/2016 pocałowaliśmy się po raz pierwszy - wspomniała aktorka.

Pomimo wielu obowiązków zawodowych, ta dwójka jest bardzo aktywna w świecie wirtualnym. Czy ich miłość przetrwa próbę czasu? - W wieku osiemnastu lat trudno mówić o zaręczynach, ale mogę myśleć o Wiktorii jako przyszłej żonie - deklarował Adam.

Nastolatkowie sprawdzili, jak będą prezentować się w wieku 48 i 49 lat.

Uśmiechom nie było końca, choć jednocześnie towarzyszyły im wielkie emocje. - Dziwne uczucie - powiedział krótko aktor. - Nie poznałabym cię na ulicy - stwierdziła Wiktoria.

To ona jako pierwsza zajrzała w lustro. - Mam nadzieję, że będę się jak najdłużej czuła młodo - podkreśliła. Partner cały czas dodawał jej otuchy. - Musisz się pogodzić z etapami życia, misiek - powtarzał.

Sam przyznał, że wyglądem przypomina swojego tatę. Pomimo pierwszego szoku, dobry humor nie opuszczał pary.

Druga zmiana to skok o 60 lat, czyli do roku 2078.

- Chciałbym, żeby moja żona tak wyglądała w tym wieku - powiedział Adam na widok Wiktorii. Oboje nie kryli wzruszenia. Polały się także łzy szczęścia.

Chłopak przez chwilę nie mógł wydobyć z siebie słowa, gdy sięgnął po lustro. Para komentowała z uśmiechem swoje siwe włosy, pomarszczone ręce i staromodną garderobę. - Ale masz zaczeskę - dowcipkowała Wiktoria.

Niespodziewanie na planie pojawili się rodzice Adama. - Nie wiem co mam powiedzieć, bo mnie zatkało - skomentowała zdumiona mama aktora. Dla wszystkich było to bardzo mocne, ale jednocześnie inspirujące przeżycie.

Kiedy Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski planują wziąć ślub? Ile chcą mieć dzieci? Jak wyobrażają sobie wspólną przyszłość?

Oglądaj w IPLA.TV: „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - odcinek 8

The Story Of My Life. Historia naszego życia w piątek o godz. 22:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Michał Koterski i Marcela Leszczak: Czasu nie oszukamy
Piotr i Ola Gruszka: Aż człowiek chce się zestarzeć!
Metamorfozy w „The Story Of My Life”. Mamy zdjęcia!
Znamy bohaterów drugiej edycji „The Story Of My Life”
Sukces „The Story Of My Life. Historia naszego życia”
Czesław i Dorota Mozilowie: To mocne i inspirujące przeżycie
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan: To nas umocni!
Jan i Lenka Klimentowie: Liczy się to, co mamy w środku
Julia Wieniawa i Antek Królikowski: Wow, ale odjazd!
Dorota i Radosław Liszewscy: No i jak? No laseczka, a jak!

Komentarze