2018-09-04

Tak bawią się jurorzy „All Together Now”. Cała setka!

0

Największe jury w historii telewizji wspólnie tańczy i śpiewa. Wielkie emocje na… ścianie! Już podczas prób widać, jak żywiołowe reakcje wywołuje wspólna zabawa. Na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now” naprawdę się dzieje, więc podczas oglądania niejeden widz z pewnością poderwie się do tańca i dołączy do śpiewających. I właśnie o to chodzi.

- Jestem bardzo mile zaskoczony współpracą z jurorami programu „Śpiewajmy Razem. All Together Now”. To barwni ludzie, każdy zupełnie inny, ale wszyscy otwarci i chętni do współpracy. Ta jurorska ściana to bardzo istotny element tego programu, wystarczy, że cała setka wykona równocześnie jakiś ruch, a efekt jest niesamowity i robi ogromne wrażenie! - twierdzi Tomasz Barański, tancerz i choreograf, który przygotowywał jurorów na planie programu.

Na nagraniu z próby widać, jak wielką moc ma ściana, na której stu członków jury wykonuje utwory wspólnie z wykonawcą obecnym na scenie. Najbardziej żywiołowi potrafią zaczarować publiczność nie tylko głosem, lecz także ruchem, bo podświetlana scena znakomicie podkreśla wszelkie gesty jurorów. A ci nie stronią ani od śpiewu, ani od tańca. Tym bardziej, gdy zachęca ich do tego pełen ekspresji Tomasz Barański.

Program poprowadzi jedyny i niepowtarzalny artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski, a wśród oceniającego uczestników stuosobowego jury, którego kapitanem jest Ewa Farna, pojawią się m.in.: Anja Orthodox, Ramona Rey, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Nick Sinckler, Saszan, Dariusz Kordek, Madox, Ewa Gil, Ian Rooth, Conrado Yanez, Bartosz „Tabb” Zielony, Michał Stawiński, Krzysztof „Jary” Jaryczewski.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” od środy 5 września o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Igor Kwiatkowski: Biegam jak lis po szalonym kurniku
Jurorzy o kulisach „Śpiewajmy razem. All Together Now”
Co warto wiedzieć o „Śpiewajmy razem. All Together Now”?
Ewa Farna w „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Komentarze
© Polsat 2020