2018-08-06

Ewa Farna w „Śpiewajmy razem. All Together Now”

0

Nowy program z setką ekspertów już jesienią w Polsacie. Kto jeszcze w jury? Muzyczne gwiazdy, ważne osobowości świata muzyki i show-biznesu czy postaci o ogromnej charyzmie. To właśnie oni - znawcy branży i wielcy melomani z Polski oraz z zagranicy - ocenią umiejętności uczestników „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to format, jakiego jeszcze nie było, uczestników będzie bowiem oceniać aż stu jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne. Na kapitana jury została wybrana Ewa Farna.

Program zadebiutował w styczniu 2018 roku w Wielkiej Brytanii i okazał się wielkim sukcesem - gromadził średnio prawie cztery miliony widzów. Dlatego przygotowywana jest już druga edycja. Format będzie również realizowany m.in. w Brazylii, Australii, Niemczech i Francji, a jesienią zobaczymy jego polską wersję, w której prowadzącym będzie artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt - Ewę Farną.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” opiera się na jednym prostym założeniu - należy wykonać utwór tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej osób wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Nie będzie to łatwe, gdyż uczestników oceniać mają ludzie, których życie na co dzień związane jest z muzyką - od zwycięzcy muzycznego show Conrado Yaneza, po rockową wokalistkę Anję Orthodox. Uczestnikami będą natomiast zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także większe grupy muzyczne. 

Na cały program składa się osiem odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym z siedmiu odcinków poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finału, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną. 

W stuosobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich:

Nick Sinckler - amerykański wokalista i showman. Śpiewał w chórkach Dama Josepha, Billy Portera, Natalii Kukulskiej. 
Anja Orthodox - obdarzona charakterystycznym głosem wokalistka zespołu Closterkeller. Autorka tekstów i kompozytorka. Współpracowała z zespołami Sweet Noise, Voo Voo, IRA. 
Dariusz Kordek - aktor musicalowy, teatralny i filmowy. Znany m.in. z ról w “Młodych Wilkach”, “Poranku Kojota” czy filmie “Sztos”. Występował w teatrze Buffo, Rampa i Roma.
Krzysztof „Jary” Jaryczewski - polski muzyk rockowy, kompozytor, autor tekstów, współzałożyciel i pierwszy wokalista zespołu Oddział Zamknięty. W 2003 założył zespół Jary OZ, składający się z byłych muzyków zespołu Oddział Zamknięty oraz formacji Jary Band. 
Madox - wokalista, autor tekstów, kompozytor, model.  W 2012 wydał album "La revolution sexuelle"  utrzymany w stylistyce electro pop i dance.
Saszan - wokalistka pop, jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Pracuje aktualnie nad swoją drugą płytą. 
Ewa Gil - skończyła wokalistykę pod kierunkiem Eli Zapendowskiej, wygrała „Szansę na sukces” z Czerwonymi Gitarami, śpiewała w chórkach, a dziś jest słynną wizażystką gwiazd.
Michał Stawiński - wokalista zespołu Oberschlesien, finalisty 4 edycji programu „Must Be The Music”. Po rozpadzie zespołu w 2017 założył nowy: NeuOberschlesien.
Tabb Bartosz Zielony - współcześnie najsłynniejszy polski producent muzyczny i inżynier dźwięku związany ze sceną muzyki popularnej i hip-hopowej. Współpracował z wieloma polskimi artystami m.in. Sylwią Grzeszczak, Natalią Szroeder, Eweliną Lisowską.
Conrado Yanez - zwycięzca 10. edycji „Must Be The Music”. Filipińczyk od lat mieszkający w Polsce. Ze względu na charakterystyczny, aksamitny głos został okrzyknięty drugim Luisem Armstrongiem.
Ramona Rey - piosenkarka, nauczycielka wokalu, dyplomowana mezzosopranistka. Występowała m.in. na scenie Teatru Narodowego w Warszawie i Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

Komentarze
© Polsat 2020