2018-08-27

Co warto wiedzieć o „Śpiewajmy razem. All Together Now”?

0

Prowadzący Igor Kwiatkowski i członkowie jury ujawnili, co czeka widzów Polsatu. Od 5 września w nowym muzycznym show pojawi się wiele utalentowanych i charyzmatycznych postaci. Jeden z czołowych polskich komików zadba o to, aby w „Śpiewajmy razem. All Together Now” wszyscy świetnie się bawili. Czego możemy się spodziewać?

Formuła „Śpiewajmy razem. All Together Now” różni się od poprzednich talent shows Polsatu, takich jak „Idol” czy „Tylko muzyka. Must be the Music”, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym. - To jedyny program, w którym ściany mają uszy - twierdzi Igor Kwiatkowski. Zadaniem uczestnika jest zaproszenie do zabawy jak największej liczby jurorów. Na scenie pojawią się zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety oraz grupy muzyczne. Kto z nich zaskoczy widzów najbardziej?

 

Jest moc 💥💥💥#SpiewajmyRazemPolsat #AllTogetherNowPolsat

Post udostępniony przez Śpiewajmy razem. (@spiewajmyrazempolsat)

- Wspólne śpiewanie to świetne uczucie, zwłaszcza w takim towarzystwie! - podkreśla Ewa Farna, która została kapitanem największego i najbardziej zabawnego jury w Polsce. Wśród oceniających znajdą się uzdolnione postaci zarówno ze świata muzyki rozrywkowej (Saszan), jak i klasycznej czy jazzowej (Iza Kowalewska). Nie zabraknie także wybitnych jednostek, które doskonale odnajdują się w kolorowym świecie showbiznesu, takich jak Dżaga czy Madox. - Będzie euforia, będzie energia - zapowiada jeden z jurorów, piosenkarz Nick Sinckler.

Na cały sezon programu składa się osiem odcinków. W każdym z siedmiu jury wyłoni dwójkę szczęśliwców, którzy znajdą się w wielkim finale. Uczestnicy powalczą o wysoką nagrodę pieniężną.

Pierwszy sezon oryginalnej, brytyjskiej edycji gromadził średnio prawie cztery miliony widzów przed telewizorami.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” od środy 5 września o godz. 20:30 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Ewa Farna w „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Komentarze
© Polsat 2020