2024-07-10

„Farma”: Siostry Ilona i Milena Krawczyńskie pokazały kulisy

Prowadzące program bawiły się na planie czwartego sezonu. Mamy wideo i zdjęcia! Ilona Krawczyńska prowadzi show od początku polskiej edycji wraz z Marceliną Zawadzką. Do gwiazd dołączyła Milena Krawczyńska. Siostry chętnie pokazują, jak przebiega praca prezenterek w gospodarstwie. Co dzieje się podczas nagrań i na backstage'u? Premierowe odcinki produkcji w styczniu 2025 roku na antenie Polsatu.

Ulubiony atrybut
Po Festiwalu Piękna w Nowym Sączu Siostry ADiHD powróciły do pracy nad reality show. Milena wybrała już swój ulubiony atrybut w gospodarstwie. Chodziło oczywiście o dzwonek! - Cieszę się, że w ogóle pozwoliła mi z nią do tych zdjęć zapozować. Od pierwszego tygodnia na „Farmie” prosiła o fotkę z dzwonkiem, no to ma! - śmiała się Ilona. - A teraz zróbcie tutaj hałas, większy niż Milka robi wzywając uczestników pod wiatę - zachęcała. Fani szybko odpowiedzieli na apel. „Jesteście przeekstra”, „Najbardziej wyczekiwana edycja”, „Świetne fotki”, „Uwielbiam was” - napisali w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona i Milena Krawczyńskie (@siostry_adihd)

Produkcja na wesoło
Duet pokazał również, jak wygląda nagranie tzw. „podejść”. - To zdecydowanie nasz konik - żartowały prowadzące. - Praca z ekipą, która kuma twoje poczucie humoru to najlepsze, co mogło nam się na „Farmie” przytrafić - dodały. Efekty nagrań i nowe zmagania uczestników w gospodarstwie w styczniu 2025 roku w Polsacie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona i Milena Krawczyńskie (@siostry_adihd)

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat