2024-06-07

„Farma”: Milena Krawczyńska i jej pierwszy dzień na planie

Nowa współprowadząca postawiła kroki na „Farmie”. Jak zareagowała? Milena Krawczyńska, wspólnie z Marceliną Zawadzką i Iloną Krawczyńską, prowadzi kolejną edycję programu. Zdjęcia ruszyły i siostry ADiHD podzieliły się z fanami pierwszymi wrażeniami. Premiera produkcji w styczniu 2025 roku na antenie Telewizji Polsat.

Siostry ADiHD razem na „Farmie”

Milena Krawczyńska to blogerka, influencerka i instruktorka tańca. Na co dzień wspólnie z siostrą tworzy profil Siostry ADiHD, który obserwują setki tysięcy fanów. Teraz podjęła się zupełnie nowego zadania, dzięki czemu obie spotkały się na planie reality show. Po rozpoczęciu zdjęć do czwartej edycji miały okazję opowiedzieć za pośrednictwem mediów społecznościowych o swoich odczuciach z pierwszych dni. Nowa współprowadząca ma za sobą m.in. dojenie krowy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona i Milena Krawczyńskie (@siostry_adihd)

„Dużo się dzieje”

Początki bywają trudne. Tym bardziej na „Farmie”. Milena Krawczyńska doświadczyła już rzeczy, które do tej pory znała tylko z telewizji. Może jednak liczyć na wsparcie siostry i całej ekipy pracującej przy programie. Obie podzieliły się pierwszymi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych.

- Jesteśmy już po pierwszej Radzie Farmy. Zawsze oglądałam ją w domu z łóżka. Teraz byłam w środku tego i jest hit. Emocje większe niż z perspektywy kanapy - mówiła Milena Krawczyńska. - Dużo się dzieje od samego początku - wspomniała.

- Gdy my opuszczamy farmę, uczestnicy biorą się do roboty. Jeszcze to jest nieporadne. Muszą się nauczyć zarządzać wszystkim. Bardzo ciekawie się to ogląda z perspektywy prowadzącej, a Milena widziała to pierwszy raz na żywo - zauważyła Ilona Krawczyńska. - Jesteśmy z Mileną bardzo kontaktowymi osobami, więc nawet jak mamy wolną chwilę, to nie idziemy w kąt, tylko rozmawiamy z ludźmi - dodała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona i Milena Krawczyńskie (@siostry_adihd)

Fani zachwyceni nową prowadzącą

Pojawienie się trzeciej prowadzącej to rewolucja na „Farmie”. Taka decyzja spotkała się z ogromnym odzewem wśród fanów w mediach społecznościowych. „To będzie absolutny majstersztyk”, „Brawa dla producentów za taką decyzję!”, „To będzie ogień”, „Ależ to będzie epicka edycja!!!”, „Milena, jak Ty utrzymasz taki poker face jak Ilona? No chyba że Ty będziesz dobrym policjantem?” - pisali w komentarzach.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat