2024-06-06

Nowa prowadząca reality show „Farma”! Ruszyły zdjęcia

Niespodzianki na planie czwartej edycji programu. Czym zaskoczy produkcja? „Farma” przez trzy sezony cieszyła się ogromną popularnością i przyciągała przed telewizory kolejnych fanów. Nowa edycja to gwarancja kolejnych emocji. Nowe twarze nie tylko wśród uczestników, ale także wśród prowadzących i ekspertów! Wszystko to już w styczniu 2025 na antenie Polsatu.

Gotowi do pracy i wyzwań
Na uczestników czeka wiele nowych, ciekawych wyzwań, które zaskoczą nie tylko ich, ale także wiernych widzów. Ci, którzy lubili oglądać pojedynki, będą szczególnie zadowoleni, bo ich z pewnością nie zabraknie. Farmerom przybędzie również pracy przy opiece nad kolejnymi zwierzętami, dzięki czemu ich czas będzie jeszcze bardziej wypełniony.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona i Milena Krawczyńskie (@siostry_adihd)

Siostra Ilony Krawczyńskiej w show
Na farmie pojawi się również nowa prowadząca. Do grona Marceliny Zawadzkiej i Ilony Krawczyńskiej dołącza... Milena Krawczyńska! To blogerka, influencerka i instruktorka tańca, która szkoliła się na Broadwayu. Ponadto jest mamą dwójki chłopców oraz zapaloną podróżniczką. Milena kocha zwiedzać świat, zwłaszcza kamperem. Wraz z siostrą Iloną prowadzi profil w na Instagramie: „siostry ADiHD”, który cieszy się w świecie mediów społecznościowych dużą popularnością. Wyjątkowo energetyczne siostry obserwuje pond 320 tysięcy fanów.

Nowi eksperci
Nieoceniony mentor farmerów, czyli rolnik Szymon Karaś, również otrzyma wsparcie. Do jego teamu dołączy Beata Oleszek - rolniczka, gospodyni i ekspertka od kuchni tradycyjnej.

@polsat Oto ona!! 🌾❤️ Trzecia prowadząca Farmy!! 🐮🚜 Zdjęcia do kolejnej edycji ruszyły! Kolejna Farma to: więcej pracy, więcej zadań i jeszcze więcej pojedynków - co by nie było czasu na głupoty 😉 Dlatego do naszych dziewczyn dołącza Milena @SIOSTRY_ADiHD 💪 To będzie mocny sezon - gwarantujemy 🙌🏻 #farma #farmapolsat #showbiz ♬ dźwięk oryginalny - polsat

W czwartej edycji uczestnicy powalczą o nagrodę główną, którą będzie 100 tysięcy złotych oraz tytuł Super Farmera i Złote Widły.

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska. Średnie wyniki trzeciej edycji reality show wyniosły 7,6 proc. w grupie 4+ oraz 9,2 proc. w grupie 16-59.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat