2024-06-23

„Farma”: Prowadzące na planie. Która stylizacja najlepsza?

Ilona i Milena Krawczyńskie uchyliły rąbka tajemnicy z nagrań czwartej edycji reality show. Siostry, które od lat wyznaczają rozmaite trendy w internecie, pochwaliły się swoim fanom niektórymi ze stylizacji, w jakich odwiedzają Farmerów. Prowadzące program „Farma” poprosiły także o ocenę, która z nich jest najlepsza. Co napisali ich obserwatorzy na Instagramie?

Siostry znów razem, ale na „Farmie”

Popularne i uwielbiane influencerki przed czwartą edycją programu „Farma” miały ograniczony kontakt podczas nagrań reality show. Po tym, jak Milena Krawczyńska dołączyła do Marceliny Zawadzkiej i swojej siostry Ilony w roli prowadzącej, rodzeństwo może spędzać ze sobą więcej czasu. Na planie znalazły chwilę, aby zapozować w rozmaitych strojach.

Fani oceniają stylizacje

Siostry Krawczyńskie zaprezentowały swoim fanom kilka odmiennych stylizacji. Do gustu przypadły im szczególnie pierwsza, w której Ilona jest w czarnej sukience, a Milena do jeansów dobrała skąpy, czarny top, jak również ostatnia, w której obie łączą jeans z koszulami w kratę. Stałymi elementami ich ubiorów są także kapelusze i kowbojki. „Wszystkie stylówki zacne, ale potrafię wybrać ulubione zdjęcie i wygrywa ostatnie” - podsumowuje serię zdjęć jedna z fanek na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ilona i Milena Krawczyńskie (@siostry_adihd)

A Wam która stylizacja podoba się najbardziej?

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat