2024-06-26

Marcelina Zawadzka wyprawiła baby shower. Mamy zdjęcia!

Prowadząca program „Farma” zaprosiła przyjaciół do świętowania nadchodzących zmian w jej życiu. Marcelina Zawadzka i jej partner Max Gloeckner spodziewają się dziecka. Do rozwiązania ciąży zostało naprawdę niewiele, więc gwiazda zorganizowała popularną imprezę nazywaną baby shower. Na spotkaniu pojawiły się m.in. Karolina Gilon i Julia „Maffashion” Kuczyńska.

Para otoczona miłością
Marcelina Zawadzka poznała swojego partnera Maxa Gloecknera w 2020 roku podczas wycieczki do Meksyku. Zaręczyli się w wakacje trzy lata później. W Dzień Matki w 2024 roku ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Zakochani wyprawili z tej okazji baby shower, na którym pojawili się najbliżsi. - Wiedziałam, że mam wyjątkowych ludzi wokół siebie, ale to, co się wczoraj wydarzyło przeszło moje wszelkie oczekiwania - napisała prowadząca program „Farma” na Instagramie, gdzie podzieliła się również relacją z wydarzenia. - Zebrać tyle wspaniałych przyjaciół w jednym miejscu i czasie jest dla mnie ogromnym powodem do szczęścia i wdzięczności! - dodała.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Szalone ciotki już w pogotowiu
Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd stacji Polsat, które przyjaźnią się z gwiazdą, w tym m.in. Karolina Gilon i Magdalena Karwacka. Jedną z nich była również znana tancerka i aktorka Edyta Herbuś. - Będziesz wspaniałą mamą. Jestem pewna, że Twoje dzieciątko otoczone tak olbrzymią ilością miłości będzie najszczęśliwsze. A zwariowane ciotki zadbają o dodatkowe atrakcje - żartowała, zwracając się do Marceliny na swoim koncie w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Wróciły wspomnienia
Na celebracji nie mogło zabraknąć blogerki modowej i influencerki Julii Maffashion Kuczyńskiej. Finalistka programu „Taniec z Gwiazdami” sama organizowała swoje baby shower cztery lata wcześniej, dokładnie w tym samym miejscu, co Marcelina Zawadzka. - Teraz razem z synkiem mogłam świętować Twój piękny czas. Czas, który pędzi jak szalony. A po dzieciach, jak to się mówi, widać to najbardziej. Zdrówka dla Was! - podsumowała gwiazda po wszystkim.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Farma w drodze
Podczas baby shower bawiły się również siostry Krawczyńskie. Ilona i Milena wraz z Marceliną Zawadzką intensywnie pracują nad nagraniami czwartego sezonu programu „Farma”. Jakie atrakcje czekają na potencjalnych kandydatów w walce o nagrodę główną? Co wydarzy się w gospodarstwie? Widzowie stacji przekonają się o tym już niedługo!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat