2024-05-24

TikTok partnerem medialnym Polsat Hit Festiwal

Polsat po raz trzeci nawiązał współpracę digitalową z TikTokiem. Tegoroczna współpraca związana jest z Polsat Hit Festiwal, który odbędzie się 24 i 25 maja w Sopocie. To wyjątkowe partnerstwo ma na celu zwiększenie zasięgu festiwalu poprzez angażowanie szerokiej społeczności użytkowników TikToka i zapewnienie im unikalnych treści związanych z wydarzeniem.

Najlepszy content
W ramach tej współpracy na oficjalnym profilu Polsatu na TikToku będą publikowane ekskluzywne materiały z festiwalu, w tym wywiady z artystami, kulisy przygotowań oraz relacje na żywo z wydarzeń. TikTok, jako główny kanał komunikacji, udostępni dedykowane treści z festiwalu, oznaczone specjalnie stworzonym hashtagiem #PolsatHitFestiwal, co umożliwi użytkownikom łatwe odnalezienie wszystkich związanych z festiwalem materiałów.

Tiktokerzy w akcji
W tym roku na Polsat Hit Festiwal zaproszono twórców TikToka. Będą oni relacjonować to muzyczne wydarzenie na swoich profilach i dzielić się z odbiorcami swoimi wrażeniami i najciekawszymi momentami festiwalu. Dzięki temu fani będą mogli zobaczyć festiwal oczami swoich ulubionych twórców i poczuć się częścią wydarzenia.

Razem z gwiazdami
Dodatkowo, na TikToku transmitowane, prosto z ulic Sopotu, będą mini koncerty pop-upowe artystów Polsat Hit Festiwal: Blanka (24.05), Skolim (25.05). To innowacyjne podejście pozwoli na jeszcze bliższy kontakt z artystami i umożliwi spontaniczne uczestnictwo w koncertach, które będą niespodzianką dla mieszkańców i turystów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Rewelacyjne zasięgi
To właśnie między innymi TikTok przyczynił się do niezwykłej popularności Blanki - na platformie utwór „Solo” został użyty do stworzenia ponad 100 tysięcy postów, a hashtag #bejba wygenerował 315 milionów wyświetleń wśród użytkowników platformy.

Tak! Tak! Tak!
TikTok jest oficjalnym partnerem medialnym Polsat Hit Festiwal 2024, co oznacza, że platforma będzie kluczowym źródłem informacji i relacji z festiwalu. Użytkownicy TikToka mogą spodziewać się różnorodnych i angażujących treści, które pozwolą im na bieżąco śledzić wszystko, co dzieje się podczas tego niezwykłego muzycznego wydarzenia.

Polsat Hit Festiwal 2024 w piątek 24 maja i sobotę 25 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat