2024-05-20

Paloma Faith pod wrażeniem występu Marii Tyszkiewicz

Oryginalna artystka doceniła wykonanie w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestniczka, która była w finałowej czwórce, sama zdecydowała się na postać brytyjskiej wokalistki. Paloma Faith obejrzała i skomentowała metamorfozę Marii Tyszkiewicz na Instagramie. Jak gwiazda zareagowała na występ z utworem „Only Love Can Hurt Like This”?

20. edycja dobiegła końca
Po raz pierwszy w historii programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to widzowie zdecydowali o wyborze zwycięzcy. Brylantowa Twoja Twarz powędrowała do Filipa Lato.  Pozostałe miejsca w finale zajęli kolejno: Stefano Terrazzino, Mateusz Ziółko i Maria Tyszkiewicz.

Oryginalna artystka w szoku
Maria Tyszkiewicz do tego odcinka wcieliła się w Palomę Faith i zaśpiewała jej hit „Only Love Can Hurt Like This”. Referencja z występu live wymagała niecodziennej scenografii. Ekipa stworzyła wyjątkowe widowisko w deszczu, a całość wyglądała i brzmiała dokładnie jak oryginał. Jej występ skomentowała sama Paloma Faith która udostępniła w social mediach fragment programu. Swój zachwyt nad sobowtórem wyraziła słowami: „Believe it or not this is not me HAHAHA, wow!” (Wierzcie lub nie, to nie ja, hahaha, wow!). Wyjątkowość wykreowanej przez Marię Tyszkiewicz metamorfozy potwierdzili również jej fani.

Dziękujemy za wspólne oglądanie 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Polsacie i zapraszamy na kolejną.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo