2024-05-20

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Kto w 21. edycji programu?

To już oficjalne! Ogłoszono kolejny sezon przebojowego muzycznego show Polsatu. W finałowym odcinku jubileuszowej serii prowadzący zdradzili, że ciesząca się sympatią widzów produkcja będzie miała kolejną odsłonę. Kiedy rusza 21. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Kto z gwiazd podejmie wyzwanie wcielania się w największe ikony muzyki?

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 21”
Podsumowując dziesiąty odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” Maciej Rock miał świetną wiadomość dla fanów produkcji. - Już we wrześniu zapraszamy was na zupełnie nową, dwudziestą pierwszą edycję programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - zapowiedział. Po tak mocnej rywalizacji gwiazd wielu sezonów poprzeczka dla nowych uczestników będzie zawieszona bardzo wysoko, ale z pewnością nie raz zaskoczą widzów efektami swojego talentu i ciężkiej pracy.

Podziękowania, radość i... kto teraz?
Wśród osób, które ucieszyła ta informacja, była jedna z ikon programu, Katarzyna Skrzynecka: „Będzie kolejna edycja show i WSPANIALE, że będzie” - napisała na Instagramie. A co na to fani? „Już tęsknię”, „Dziękuję wszystkim za te piękne występy i tych 10 tygodni muzycznej uczty. Do zobaczenia jesienią, już mnie ciekawi, co nas będzie czekać za tych kilka miesięcy”, „Kocham ten program. Z utęsknieniem czekam na następną edycję”, „Nie mogę doczekać się kolejnej jesiennej odsłony. Mam nadzieję, że niebawem poznamy pierwsze nazwiska uczestników” - czytamy w social mediach. Kto powinien dostać zaproszenie do kolejnego sezonu? Giełda nazwisk w sieci ruszyła natychmiast po ogłoszeniu!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Dziękujemy za wspólne oglądanie 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Polsacie i zapraszamy na kolejną.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo