2024-05-19

Kacper Kuszewski: Duet z Kasią to było cudowne zakończenie

Uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!” po finale 20. edycji. Kacper Kuszewski był jedną z gwiazd, które ponownie wzięły udział w programie. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL aktor opowiedział o wyjątkowym duecie z Katarzyną Skrzynecką. Zdradził również, co będzie robił po zakończeniu show, w którym mierzył się z kolejnymi metamorfozami.

Zmęczenie bierze górę
Kacper Kuszewski ujawnił, jak czuje się z myślą o zakończeniu 20. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Jest taka część mnie, która ogromnie się cieszy z końca. Uwielbiałem tu przychodzić, ludzie, którzy robią ten program, są cudowni, publiczność i widzowie też. Nie ukrywam jednak, że jest to bardzo duży wysiłek i stres. W pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że chodzę z tym napięciem non stop, gdzieś pod skórą, przez całą tę edycję - przyznał aktor w wywiadzie dla POLSAT.PL.

Ponownie w duecie
Aktor miał już okazję wystąpić z Katarzyną Skrzynecką, kiedy oboje byli jurorami w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W swoim drugim wspólnym występie para sięgnęła po repertuar Julio Iglesiasa i Williego Nelsona. - Dla mnie to było cudowne zakończenie tej edycji i w ogóle całej przygody z programem. To Kasia znalazła dla nas tę piosenkę - wyznał Kacper Kuszewski, mając na myśli przebój „To All the Girls I've Loved Before”. - Cieszyłem się, że nie muszę znowu być kobietą. Tak się jakoś ciekawie złożyło, mimo że chwalono mnie za umiejętność chodzenia na szpilkach i uchwycenia takich kobiecości, mam wrażenie, że akurat w tej edycji te takie najważniejsze dla mnie postaci to były te męskie - zastanawiał się uczestnik.

Wiemy, co dalej!
- W najbliższych tygodniach stawiam na odpoczynek. Mam sporo zaległości, bo ten sezon artystyczny był naprawdę intensywny. Mam już zaplanowane wyjazdy, kontakt z naturą, jadę w góry. Bardzo się z tego cieszę - przyznał Kacper Kuszewski. A co po małych wakacjach? Jakie plany zawodowe ma gwiazda? Sprawdź wideo!

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 20, zobacz finał:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo