2024-05-19

Basia Kurdej-Szatan o duecie w finale. „Odpinamy wrotki!”

Uczestniczka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po zakończeniu 20. edycji. Basia Kurdej-Szatan podzieliła się na gorąco komentarzem dla POLSAT.PL o tym, jak bawiła się w jubileuszowej serii muzycznego programu. Opowiedziała także o finałowym duecie z Aleksandrą Szwed, w którym obie dały z siebie sto procent. Wspomniała również dwie metamorfozy: Billie Eilish i Adele.

Przygoda dobiegła końca
Po zakończeniu dwudziestej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, Basia Kurdej-Szatan nie kryła wielkich emocji. - To jest bardzo wzruszający moment, aż nie mogę uwierzyć szczerze mówiąc. Myślę, że będziemy wspominać to pięknie, na całe życie - powiedziała.

Dwie petardy na scenie
W finale aktorka wystąpiła z Aleksandrą Szwed. Panie zaprezentowały się w duecie jako Britney Spears i Rihanna w remiksie utworu „S&M”. Jak to wyglądało z jej perspektywy? - Przede wszystkim było bardzo wesoło, bo my miałyśmy cały czas jeden wielki ubaw z tego, co musimy zrobić na scenie. Stwierdziłyśmy, że nie ma co, odpinamy wrotki, bo tak musi być. Takie zadanie do wykonania i musimy je zrobić na tysiąc procent, skoro jest to finał. I tak było! - wspominała Basia Kurdej-Szatan.

„Najlepsze” metamorfozy to...
Wraz z końcem nagrań, uczestniczka jubileuszowej serii wróciła do metamorfoz, które zapamięta najmocniej. Pierwsza z nich to Billie Eilish. - Była to dla mnie bardzo emocjonalna postać. Bardzo emocjonalny występ. Pierwszy raz miałam coś takiego na scenie, że nie mogłam opanować swojego ciała, bo ręka mi drżała z emocji - przyznała gwiazda. Drugie wcielenie to Adele. Dlaczego było aż tak wyjątkowe? Zobacz wideo!

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 20, zobacz finał:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo