2024-05-09

„Zdrada”: Nowy serial w Polsat Box Go. Oglądaj od 10 maja

Emocjonująca historia, która zaczyna się nagłym uczuciem, staje się obrazem konsekwencji zdrad - małżeńskich, rodzinnych i biznesowych. Ich destrukcyjna siła odbija się na życiu bohaterów, którzy stają przed wieloma trudnymi wyborami. Premiera produkcji „Zdrada” 10 maja w Polsat Box Go, a nowe odcinki serialu w każdy piątek w pakiecie Premium.

O czym jest serial „Zdrada”?
Produkcja zaczyna się niewinnie – przypadkowym spotkaniem, które obudzi uczucie pomiędzy Julią (Anna Karczmarczyk) i Pawłem (Paweł Małaszyński). Julia jest żoną ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik) i mamą małego Maurycego, Paweł - mężem pięknej Elizy (Marieta Żukowska) i ojcem dwójki nastolatków - Gosi i Marka. Pawła i Julię łączą więzy i okoliczności, o których istnieniu nie mają pojęcia, a ich spotkanie rozpocznie lawinę wydarzeń.

Nic tu nie jest czarno-białe
„Zdrada” to serial pełen różnych odcieni. Nie ma tu postaci tylko dobrych i tylko złych, tylko słabych i tylko silnych. Cała historia szybko się rozwija i jest idealną propozycją dla widzów, którzy lubią oprócz wątków kryminalnych i gangsterskich także te psychologiczne. Serial pozwala z różnych perspektyw przyglądać się relacjom - małżeńskim, rodzinnym i biznesowym. Bohaterowie mierzą się z wieloma problemami i muszą dokonywać trudnych wyborów w granicznych momentach życiowych.

Znakomita obsada „Zdrady”
Odcienie ludzkich charakterów, sprzeczności, które nosimy - wszystko to pokazali wspaniali aktorzy, którzy prowadzą widza przez dwanaście odcinków zostawiając mu przestrzeń do oceny i wyrobienia własnego zdania. - To świetna historia, świetnie opowiedziana i napisana - mówi Piotr Polk, odtwórca roli Huberta Czarcińskiego. W rolach głównych w serialu: Anna Karczmarczyk, Marieta Żukowska, Piotr Polk, Dawid Ogrodnik i Paweł Małaszyński. Obok nich w obsadzie: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski. Reżyserem „Zdrady” jest Makary Janowski, autorem zdjęć - Paweł Figurski. Polska wersja tytułu jest remakiem znakomicie przyjętego przez krytyków i widzów holenderskiego „Overspel”. Serial na zlecenie Telewizji Polsat wyprodukował Polot Media.

„Zdrada” na festiwalu Mastercard OFF Camera. Pokaz i panel: „Siła kobiet w obliczu zdrady”
Widzowie po raz pierwszy zobaczyli serial „Zdrada” na specjalnym pokazie podczas festiwalu Mastercard OFF Camera w Krakowie. Dodatkowo nagrany został panel online z głównymi aktorkami „Zdrady” - Marietą Żukowską oraz Anną Karczmarczyk. Całą rozmowę można obejrzeć TUTAJ.

Aktorki o swoich bohaterkach
- Julia jest mamą, żoną prokuratora, która zapomniała po drodze, kim jest - jako człowiek, jako kobieta - czego chce i jak chce, żeby widział ją świat, jej mąż i syn. Do tego ma fobię społeczną, ale spełnia się w swojej pracy artystycznej jako fotografka, tylko to trochę mało, bo chciałaby być szczęśliwa jako żona i kobieta. Julia buduje swoją siłę w trakcie całej historii - tak Anna Karczmarczyk mówi o swojej bohaterce. - Dla mnie Eliza była niesamowitą postacią do zagrania. To postać, która ma w sobie odwagę, hardość i jednocześnie jest bardzo dumna. Nie chce, pomimo problemów finansowych, brać pieniędzy od bardzo wpływowego ojca. Zawsze sama do wszystkiego dochodzi, jest siłaczką w życiu. Eliza mnie wzrusza tym, ile potrafi znieść i wytrzymać - podkreśla natomiast Marieta Żukowska.

„Zdrada” od 10 maja w pakiecie Premium
Premiera „Zdrady” w piątetk 10 maja w serwisie Polsat Box Go. Serial będzie dostępny w pakiecie Premium, kolejne odcinki w piątki. Fani polskich historii kryminalnych w pakiecie znajdą także dwa sezony innej nowości: thrillera psychologicznego „Krew” oraz seriale: „Grzechy sąsiadów” z Michałem Żurawskim, Marianną Zydek, Martą Żmudą Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim, „Sortownia” z Andrzejem Chyrą, „Matka” z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem czy „Bracia” z Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach tytułowych braci.

Serial „Zdrada” od 10 maja w Polsat Box Go.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat