2024-04-23

„Zdrada”: Thriller z motywem gorącego romansu. Zwiastun!

Psychologiczny kryminał zabarwiony historią miłosną, pełen ciemnych interesów i skomplikowanych relacji. W obsadzie serialu między innymi Anna Karczmarczyk, Dawid Ogrodnik, Paweł Małaszyński, Marieta Żukowska i Piotr Polk. Produkcja jest remakiem znakomicie przyjętego przez krytyków oraz widzów holenderskiego tytułu „Overspel”. Premiera w Polsat Box Go w piątek 10 maja.

O czym jest serial „Zdrada”?
Trailer obiecuje namiętność, rodzinne sekrety i duże emocje. W fabułę tego thrillera psychologicznego wprowadza historia pewnego romansu. Wszystko zaczyna się od przypadkowego spotkania. Julia (Anna Karczmarczyk) to młoda, piękna i utalentowana fotografka, żona ambitnego prokuratora Patryka (Dawid Ogrodnik). Na wernisażu swoich prac, onieśmielona zainteresowaniem gości, wychodzi zaczerpnąć świeżego powietrza i nieoczekiwanie poznaje Pawła (Paweł Małaszyński). Tak rodzi się uczucie, które nie tylko skomplikuje życie prywatne tej dwójki, ale będzie miało również potężne konsekwencje zawodowe dla ich rodzin. Zdrada jest motywem przewodnim serialu, a bohaterowie będą się z nią mierzyć na wielu płaszczyznach - nie tylko tej prywatnej, ale także biznesowej i zawodowej.

Plejada gwiazd w obsadzie
W rolach głównych Anna Karczmarczyk, Dawid Ogrodnik, Paweł Małaszyński, Marieta Żukowska i Piotr Polk. Obok nich w obsadzie: Grażyna Szapołowska, Mikołaj Krawczyk, Olga Sarzyńska, Dobromir Dymecki, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet i Juliusz Chrząstowski. Reżyserem jest Makary Janowski, autorem zdjęć - Paweł Figurski. Nowy tytuł powstał na zlecenie Telewizji Polsat.

„Zdrada” od 10 maja w Polsat Box Go Premium
Premiera „Zdrady” w piątek 10 maja w serwisie Polsat Box Go. Serial będzie dostępny w pakiecie Premium, kolejne odcinki w piątki. Fani polskich historii kryminalnych w pakiecie znajdą także dwa sezony innej nowości – thrillera psychologicznego „Krew” oraz seriale: „Grzechy sąsiadów” z Michałem Żurawskim, Marianną Zydek, Martą Żmudą Trzebiatowską i Sebastianem Fabijańskim, „Sortownia” z Andrzejem Chyrą, „Matka” z Olgą Bołądź i Łukaszem Simlatem czy „Bracia” z Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach tytułowych braci.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat