2024-05-09

Olśniewająca Aleksandra Szwed zaśpiewała jak anioł. Wideo!

Uczestniczka jako Toni Braxton w 9. odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aleksandra Szwed sięgnęła po jedną z najpopularniejszych ballad amerykańskiej wokalistki, hit „Un-Break My Heart”. Jak wypadła w tej metamorfozie? Co powiedział o niej juror Robert Janowski? Jubileuszowa edycja „Najlepsi” w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Diwa o złamanym sercu
Toni Braxton wylansowała przebój „Un-Break My Heart” w 1995 roku. Melancholijna ballada o rozstaniu rozeszła się do tej pory w nakładzie około dziesięciu milionów sprzedanych kopii. W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ta niezwykła piosenka przypadła w udziale Aleksandrze Szwed. Wykonała go na miarę wielkiego półfinału. Było wzruszająco, romantycznie i przepięknie.

Juror zachwycony metamorfozą
Jak na wcielenie z półfinału zareagował Robert Janowski? - Wyglądasz pięknie, zjawiskowo. Weszłaś jak piękna dama, świadoma tego, jak wygląda, co robi, co potrafi - mówił juror. - To miało klasę, taką kulturę. Podobały mi się wszystkie twoje chrypki, które świetnie zrobiłaś tak jak ona. Bardzo mi się podobało, bardzo - dodał.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 20, zobacz odcinek 9:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo