2024-05-01

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Teddy Swims na scenie. Wideo!

Zobacz fragment występu Mateusza Ziółko z ósmego odcinka sezonu „Najlepsi!”. Uczestnik sięgnął po znany i lubiany singiel „Lose Control”. Jak wypadł w tej przemianie? Co powiedział o tym wcieleniu jeden z jurorów show, Robert Janowski? Metamorfozy gwiazd programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Niebywały sukces gwiazdy
Mateusz Ziółko wcielił się w Teddy'ego Swimsa. Amerykański piosenkarz stał się znany dzięki coverom na YouTube. Gdy dostrzeżono jego talent, szybko znalazł się na pierwszych miejscach list przebojów. Wylansował hit „Lose Control” w 2023 roku, który trafił właśnie do uczestnika „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - To jest taki gość, który czasem śpiewa, w przerwach swoich ozdobników - stwierdził przed występem.

Nadzwyczajna reakcja
Jak zareagował jeden z jurorów po tym, co zobaczył? Robert Janowski oszalał, skacząc i gwiżdżąc na palcach. Jak się trochę uspokoił, przeszedł do opiniowania: - Jestem zachwycony! Śpiewać mi się chce, żyć mi się chce. To, co widziałem, to są Himalaje, to są szczyty, to jest mistrzostwo świata! - chwalił. - Mam słowotok teraz, ale to ze szczęścia. To są hormony szczęścia. To było tak rasowe. Jesteś Teddy Swimsem. Jesteś wszystkim w tej piosence. To jest piosenka, która została dla ciebie napisana. To było światowe wykonanie. Brawo! - zakończył.

  

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 20, zobacz odcinek 8:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo