2024-04-18

„Przyjaciółki” - odcinek 273: Lekarstwo na zmartwienia

Wzajemna troskliwość wśród przyjaciół okazuje się sposobem na kłopoty. Anka jednorazowo występuje w swoim dawnym programie, chcąc pomóc mężowi Patrycji. Inga nawiązuje bliższe relacje z Carol, chociaż jej współlokatorka nadal jest wobec niej nieufna. Dorota pomaga też Damarowi dostać się do dentysty. Dziewczyny swoje sukcesy świętują w klubie. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Łagodniejsze podejście
Hania przeprasza Ingę za kłótnię przy Carol. Inga martwi się o jej związek z Patrykiem. Gruszewska stara się budować relacje z gościem z Kanady. Kobieta proponuje wspólne gotowanie, które okazuje się wspaniałym pomysłem i skłania do szczerej rozmowy. Jedynie Dorota dalej jest wrogo nastawiona wobec macochy Ingi…

Siła mediów
Anka postanowiła poprosić Miłosza o pomoc w sprawie Wiktora. Początkowo dziennikarz odrzuca jej prośbę, jednak kiedy kobieta zdobywa się na szczere wyznanie dotyczące ich związku, zmienia zdanie. Czy nagłośnienie sprawy hejtu w internecie pomoże Jeleńskim? Pokonanie swoich słabości z pewnością pomaga Ance. Dawno nie czuła się tak dobrze w swojej skórze, proponuje więc wyjście do klubu na imprezę taneczną.

W zawieszeniu
Patrycja dowiaduje się od Eli, że Henryk się z nią rozstał. Jest tym faktem mocno przybita, a nawet się obwinia, że źle doradziła kobiecie. Na szczęście starsza para decyduje się na szczerą rozmowę, co pozwala na odnowienie relacji. Wiktor źle znosi siedzenie w domu i oczekiwanie na proces. Nie wie, czym ma się zająć...

Troskliwa i zaborcza
Dorota świętuje przyjęcie do agencji nieruchomości. Postanawia świeżo odzyskaną pewność siebie wykorzystać w celu umówienia Dagmara do stomatologa. Szturmem przekonuje lekarza, do udzielania pomocy pacjentowi z bólem, a na koniec wręcza mu służbową wizytówkę z informacją o swojej profesji. Czy lekarz odezwie się do Doroty, która wywarła na nim takie wrażenie?

„Przyjaciółki” - sezon 23, zobacz odcinek 273:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat