2024-04-11

„Przyjaciółki” - odcinek 272: Jak pokazać się z najlepszej strony?

Inga mocno stresuje się przyjazdem Carol. Cały dom stawia na nogi i planuje wystawny obiad. Dorota stara się wspierać współlokatorkę, ale też nie ufa żonie Jerzego. Patrycja wspiera męża do tego stopnia, że naraża na szwank swój biznes. Anka dalej walczy o sprawność i może coś więcej. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Ważny gość
Inga przygotowuje się na wizytę Carol. Chce wypaść przed nią jak najlepiej. Mobilizuje wszystkich domowników do sprzątania i gotowania. Planuje podać kaczkę w pomarańczach. Niestety nerwowość nie pomaga w organizacji i obiad przepada spalony. Hania z Patrykiem podczas kolacji zaczynają się kłócić. Czy pomimo wpadek, spotkanie się uda?

Brak zaufania
Dorota jest wobec Carol strasznie podejrzliwa. Jest także zazdrosna o każdą z przyjaciółek, chce wszystko wiedzieć i kontrolować. Andrzej proponuje przyjaciółce zatrudnienie się w agencji, w której pracuje, bo akurat szukają nowych pośredników. Kobieta sprawdza jak odnowić licencję i widzi światełko w tunelu.

Zastój w rehabilitacji
Anka martwi się, że nie robi postępów w powrocie do zdrowia. Paweł powoli, ale z drobnymi sukcesami stara się poprawić relację ze Staszkiem, co jego żona widzi i docenia. Kobieta martwi się o swoje dorosłe już dzieci zarówno o Julkę jak i Stasia. Wybiera się w odwiedziny do Miłosza.

Murem za mężem
Prasa dowiedziała się o procesie Wiktora, a komentarze pod artykułem nie są mu przychylne. Patrycja i Mikołaj ciężko przeżywają całą sytuację. Wiktor jest przygnębiony, szczególnie że koledzy prawnicy już wydali swoje wyroki i mijają go bez przywitania. Ela wspiera Patrycję kosztem swojego życia osobistego. Nie przyznaje się do odejścia partnera i ukrywa przed Kochan swoją sytuację.

„Przyjaciółki” - sezon 23, zobacz odcinek 272:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat