2024-04-16

Ewa Wachowicz boso przed kamerą. Kulisy prosto z planu

Prowadząca program „Ewa gotuje” dzieli się z fanami zdjęciami z jego realizacji. Nagrania kolejnych odcinków kulinarnego show w toku, czego dowodem są fotki, które prowadząca zamieściła na Instagramie. To rzadka okazja zobaczyć to, czego nie pokazują kamery: sprzęt, ekipę i unikatowe „prywatne” ujęcia Ewy Wachowicz. Nowe pyszne przepisy w sobotę o godz. 10:10 w Polsacie.

W blasku słońca
Ekipa realizująca dalszy ciąg wiosennego sezonu „Ewa gotuje” w Beskidzie Żywieckim korzystała z niemal letniej pogody. Wysokie temperatury pozwoliły na nietypowe jak na tę porę roku stroje. - Kulisy nagrywania kolejnych odcinków pod Babią Górą! Pogoda dopisała, to i na bosaka gotowałam do kamery! - zdradziła Ewa Wachowicz, pytając swoich fanów o to jak wygląda wiosna u nich.

Co w nowych odcinkach?
Na zdjęciach można zobaczyć między innymi prowadzącą przygotowującą wraz z ekipą grządki w ogrodzie, smażącą coś na jej wysłużonej, wiernej kuchence angielce, a także to, jak wygląda plan zdjęciowy zarówno w plenerze jak i we wnętrzu jej górskiego domu. - Czasami sama sobie zazdroszczę widoków - przyznaje w jednym z komentarzy Ewa Wachowicz, bo na fotkach w tle góruje Babia Góra w promieniach słońca.

„Mam wspaniałą ekipę”
Pokazując kulisy programu, jego gospodyni jak zwykle nie szczędzi pochwał dla wszystkich osób, dzięki którym on powstaje. Na planie jest rodzinna, serdeczna atmosfera pełna radości. Nic dziwnego, że wszyscy podchodzą do pracy z takim zapałem i entuzjazmem, skoro na koniec zawsze czeka ich wyjątkowa nagroda - jako pierwsi próbują dań przygotowanych przez Ewę Wachowicz, czego zazdrości im wielu internautów komentujących relację.

Ewa gotuje w sobotę o godz. 10:10 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat