2024-04-14

„Państwo w Państwie” - odcinek 521, na żywo 14 kwietnia

Mąż pani Katarzyny ze Starego Sącza potajemnie nagrywał ją w intymnych momentach i transmitował to w sieci. Kobieta o niczym nie wiedziała. Nagrania trafiały na portale dla dorosłych. Gdy zgłosiła tę sprawę do państwowych instytucji, te ją zlekceważyły... Przemysław Talkowski z zespołem i ekspertami zapraszają na odcinek programu „Państwo w Państwie” emitowany na żywo w niedzielę 14 kwietnia o godz. 19:30 w Polsacie.

Szokujące odkrycie
33-letnia pani Katarzyna dziesięć lat temu wyszła za Dawida M. Para ma dwoje dzieci. W ubiegłym roku kobieta przeżyła cios. Dowiedziała się, że mąż nagrywał ją podczas kąpieli. Nie robił tego tylko na potrzeby domowego archiwum. Udostępniał to w internecie na żywo i bez jej zgody.

Wyniki śledztwa
Po ujawnieniu nagrań Dawid M. wyprowadził się z domu. Pani Katarzyna wniosła sprawę o rozwód, pozbawienie męża praw rodzicielskich nad dziećmi i zgłosiła sprawę na policję. Rozpoczęło się śledztwo, w trakcie którego okazało się, że na urządzeniach Dawida M. nagrań jest więcej. Mężczyzna podczas transmisji na żywo pisał z innymi osobami.

Bez zakazu zbliżania
Dawid M. ma postawione zarzuty o udostępnianie nagiego wizerunku swojej żony bez zgody. Grozi mu za to od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia. Mężczyzna przebywa na wolności i co tydzień pojawia się u pani Katarzyny w towarzystwie kuratora podczas kontaktów z dziećmi, choć kobieta wystąpiła o zakaz zbliżania.

Państwo w Państwie w niedzielę o godz. 19:30 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat