2024-04-14

„Dancing with the Stars”: W 7. odcinku podwójna dawka tańca

Poprzeczka idzie coraz wyżej. Im bliżej do wielkiego finału i decydującej rywalizacji o Kryształową Kulę, tym jeszcze trudniejsze zadania przed uczestnikami 14. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Przed 7. odcinkiem każda z sześciu par dostała za zadanie opanować po dwa nowe tańce. Dla jednej z nich nie ma miejsca w kolejnej odsłonie show. Oglądaj na żywo w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Podwójna dawka emocji
Po sześciu tygodniach występów w 14. edycji „Dancing with the Stars” nadszedł moment na ogromne wyzwanie. Każda z par po 6. odcinku dostała do nauki po dwa tańce. Trudność polega na tym, że żadnego z nich jeszcze nie tańczyli w show!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Już tylko sześć par
Z 14. edycją w pierwszych sześciu odcinkach pożegnało się sześć par: Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh (drugi odcinek), Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara (trzeci odcinek), Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz (czwarty odcinek), Kamil Baleja i Magdalena Perlińska (piąty odcinek) oraz Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska. W rywalizacji w siódmej odsłonie programu sześć duetów: Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, Roksana Węgiel i Michał Kassin, Julia „Maffashion” Kuczyńska i Michał Danilczuk, Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel, Anita Sokołowska i Jacek Jeschke oraz Maciej Musiał i Daria Syta.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - edycja 14, zobacz odcinek 7:

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat