2024-04-08

Najlepsi w 6. odcinku „Tańca z Gwiazdami” komentują występy

Roksana Węgiel i Krzysztof Szczepaniak po 6. odcinku programu. Obie gwiazdy miały szansę zaprezentować taniec współczesny, za które zgarnęły cztery „dziesiątki”. W specjalnych rozmowach z POLSAT.PL opowiadają o tym, jak wyglądały przygotowania do show. Do jakich wniosków doszły duety? Zobacz wideo! „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Oddać całych siebie
Roksana Węgiel i Michał Kassin przy tańcu współczesnym sięgnęli po przebój „Houdini” Dua Lipy. Co mówili po zakończeniu odcinka, w którym otrzymali maksymalne noty? - Jesteśmy przeszczęśliwi po tym tańcu, po cudownych słowach, które usłyszeliśmy od jurorów. Wow! Zarówno ja, jak i Michał, byliśmy roztrzęsieni po tym występie, bo włożyliśmy tyle emocji w niego. I to były skrajne emocje, dużo takiej mam wrażenie dzikiej aury - zauważyła piosenkarka. - Włożyliśmy także dużo pracy, odnośnie otworzenia się emocjonalnego, więc fajnie, że udało się to uzyskać - dodał partner. Jaką historię chciała przekazać para tym występem?

  

Zajrzeć w głąb
Czterdzieści punktów od jurorów otrzymał także Krzysztof Szczepaniak z partnerką. Co on mówił o swoim występie z tańcem współczesnym? - Mogłem użyć czegoś, na czym się znam, co studiuję od lat, co mnie interesuje najbardziej, czyli swojego wnętrza emocjonalnego - zwrócił uwagę aktor. - Nie wiedziałem, że ten taniec daje takie okazje do zagrania czegoś, opowiedzenia historii - dodał gwiazdor. Jak w aspekcie psychologicznym pomagała tancerka Sara Janicka? Czy próby polegały tylko na opanowaniu techniki?

  

Foto: materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA: Mieszko Piętka, Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat