2024-04-08

Aleksander Mackiewicz: To nie koniec mojej współpracy z Izą

Uczestnik o pożegnaniu z show „Taniec z Gwiazdami” w 6. odcinku. Znany z serialu „Gliniarze” aktor wraz z tancerką Izabelą Skierską odpadli z rywalizacji o Kryształową Kulę. Jak skomentowali udział w programie w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL? Jakie mają plany prywatne i zawodowe? Zobacz wideo! „Dancing with the Stars” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Wdzięczność za daną możliwość
Aleksander Mackiewicz po zakończeniu szóstego odcinka docenił możliwość przeżycia pięknej przygody na parkiecie. - To już dla mnie była wygrana, że jestem w tym programie z takimi ludźmi, że mogę tańczyć z tak wybitną tancerką, jaką jest Izabela - mówił aktor serialu „Gliniarze”. - Każde kolejne przejście do odcinka to niesamowity sukces - dodał. Gwiazda i tancerka otrzymali 38 punktów za sambę do utworu „Za daleko” z repertuaru Mroza i Vito Bambino. - Mieliśmy fantastyczny ostatni taniec. Dla mnie najlepsza zabawa, jaką mogliśmy mieć ze sobą - skomentowała Izabela Skierska.

W końcu odpoczynek
Aktor powoli oswajał się z myślą, że zakończył rywalizację o nagrodę główną „Tańca z Gwiazdami”. Pytany o to, co będzie robił w pierwszym tygodniu bez treningu, odpowiada: - Wracam do domu, zamawiam trzy pizze, siadam sobie, wyłączam telefon i odpoczywam. Chcę pobyć w domu z rodziną, odpocząć, zregenerować się trochę.

Jakie plany ma ten duet na dalszy rozwój poza tanecznym show? Czy Izabela Skierska ma szansę zaistnieć w filmie u boku Aleksandra Mackiewicza? Zobacz wideo!

  

Foto: materiały prasowe Telewizja Polsat / AKPA: Mieszko Piętka, Jacek Kurnikowski

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat