2024-04-08

Ilona Krawczyńska: Te tańce wywołały ciarki i wzruszenie

Współprowadząca program „Farma” na widowni tanecznego show. Zobacz wideo! Ilona Krawczyńska, która zdobyła Kryształową Kulę w 13. edycji programu, podejrzała występy gwiazd w szóstym odcinku. Jak oceniła wykonania w tematyce disco w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL? Które pary przykuły jej największą uwagę? „Dancing with the Stars” w niedzielę od godz. 20:00 w Polsacie.

Disco i taniec współczesny
Ilona Krawczyńska po raz drugi miała przyjemność obserwować gwiazdy na parkiecie w 14. sezonie show. Motywem przewodnim tego odcinka było disco. - Ta edycja jest na takim poziomie, że ja kilkukrotnie miałam ciary. Ja się darłam, nie byłam w stanie wysiedzieć na tym krześle. Patrzyłam, nie wiedząc w to, co się dzieje. Emocji też było bardzo dużo - przyznała współprowadząca program „Farma”. Jakie były jej ulubione występy tego wieczoru? Tu bez wahania wskazała Roksanę Węgiel i Krzysztofa Szczepaniaka, którzy zaprezentowali taniec współczesny. Jak rozmówczyni sama wspomina swój finałowy freestyle?

Zasady są nieubłagane
Po szóstym odcinku z programem pożegnał się zbierący od jurorów bardzo dobre noty Aleksander Mackiewicz. - Jest mi bardzo przykro. Serce mi pękło, jak usłyszałam werdykt. Niesamowicie mu kibicowałam. Uważam, że jest to przede wszystkim bardzo dobry człowiek z niesamowitą charyzmą. Bardzo zdolny, pokorny, zarażający dobrą energią - wyliczała zalety aktora serialu „Gliniarze”. Kto według niej sięgnie w takim razie po Kryształową Kulę? - Dla mnie najważniejsze jest to, żeby ta para wybroniła się na parkiecie tańcem, a w tej edycji jest kilka takich par i wybór będzie trudny tak naprawdę. Myślę, że tutaj głównie zadecydują widzowie - skomentowała Ilona Krawczyńska.

  

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w niedzielę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat