2024-02-29

„Farma”: Wielki finał 3. edycji reality show na żywo w Polsacie

W ciągu ośmiu tygodni rywalizacji rozmaite zadania i pojedynki wyłoniły trójkę uczestników. Do finałowej rywalizacji trafili Amanda Bokisz, Angelika Kałużna i Maciej Rudzki. Stawką jest tytuł Super Farmera oraz nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych. Zwycięzcę wybierają widzowie w głosowaniu na żywo. Finał 3. edycji programu „Farma” w piątek 1 marca od godz. 20:00.

Uczestnicy 3. edycji
Trzecia edycja „Farmy” rozpoczęła się inaczej niż dwie wcześniejsze, bo do gospodarstwa weszło osiem kobiet: Magdalena Żuchowska, Amanda Bokisz, Marta Suwińska, Daria Borkowska, Małgorzata Mikulska, Renata Zalewska, Kamila Rolak i Angelika Kałużna. Listę uczestników uzupełnili Tobiasz Baraniak, Marcin Jeliński, Piotr Żabicki, Seweryn Kiełpin, Tomasz Pawełczyk, Maciej Rudzki, Mateusz Sowik i Annie Ostrowska.

Droga do finału
Przez kilka tygodni farmerzy wspólnie zajmowali się zwierzętami, wykonywali Zadania Tygodnia, budowali sojusze i stawali do pojedynków. Przegrani żegnali się z programem, aż na końcu została trójka: Amanda Bokisz, Angelika Kałużna i Maciej Rudzki. - Moim zdaniem czeka nas najciekawszy finał z dotychczasowych, bo uczestnicy, którzy się do niego dostali są bardzo intensywnymi postaciami. Odwalili kawał dobrej roboty, były wokół nich różne spiski i intrygi, więc każdy z nich jest jakiś - ocenia Ilona Krawczyńska, która prowadzi program razem z Marceliną Zawadzką. Nad sprawami związanymi z rolnictwem czuwa Szymon Karaś. 

Fani wskazują zwycięzcę
Uczestnicy mogli obrać różne strategie, aby dotrzeć do finału, ale w ostatnim odcinku edycji wszystko jest w rękach widzów. To oni w głosowaniu na żywo wybierają zwycięzcę. Oglądający program otrzymali także po raz pierwszy w historii możliwość wskazania ulubionego uczestnika w specjalnym plebiscycie „Kłos Internautów”.

Regulamin głosowania w finale trzeciej edycji programu „Farma”

Finał 3. edycji programu Farma na żywo w piątek 1 marca od godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat