2024-02-28

„Farma”: Ulubiony uczestnik programu! „Kłos Internautów”

Stanęli do walki o tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych. W szesnastce uczestników trzeciej edycji znaleźli się Annie, Amanda, Angelika, Daria, Kamila, Magda, „Margaret”, Marta, Renata, Maciek, Mateusz, Marcin, Piotr, Seweryn, Tobiasz i Tomek. Kogo widzowie polubili najbardziej? Odpowiedź w specjalnym plebiscycie „Kłos Internautów”.

Nowa inicjatywa
Trzecia edycja „Farmy” wzbudzała ogromne zainteresowanie i wywoływała ogromne emocje wśród widzów oraz komentujących internautów. Dlatego po raz pierwszy w historii programu Telewizja Polsat zaprosiła wszystkich fanów do wzięcia udziału w głosowaniu w Plebiscycie „Kłos Internautów” na farmowym Facebooku i farmowym Instagramie.

Zasady konkursu
Po zakończeniu czwartkowego odcinka (29 lutego) na fanpage'u programu pojawiły się posty, w których widzowie mogli oddać głos na swojego ulubionego farmera spośród wszystkich uczestników trzeciej edycji. Głosowanie trwało do piątku 1 marca do godz. 15:00. Najwięcej głosów zdobyła Małgorzata Mikulska, znana widzom jako „Margaret”!

Wyjątkowe trofeum
Nagrodą w tym wyjątkowym plebiscycie jest uznanie widzów oraz amulet, który już zawsze będzie przypominał uczestniczce, że właśnie ona stała się ulubienicą internautów.

„Farma” - edycja 3, odcinek 40, finał:

Zobacz regulamin

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat