2024-01-12

Farma online. Zobacz wszystkie odcinki trzeciej edycji!

Oglądaj rywalizację w trzecim sezonie reality show Polsatu. Przeczytaj opis i zobacz wideo po emisji na antenie. Wszystkie odcinki dostępne online w jednym miejscu. Szansę na walkę o główną nagrodę w programie „Farma” dostali: Amanda, Angelika, Daria, Kamila, Magda, Marta, Małgorzata „Margaret”, Renata, Annie, Marcin, Piotr, Seweryn, Tobiasz, Tomek, Maciek i Mateusz. Stawką był tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych.

„Farma” 3 - odcinek 1: Kobiety wchodzą do gospodarstwa
Poznaj uczestników 3. edycji reality show Polsatu. Pierwszego dnia nie zabrakło mocnych wrażeń, a nastroje zmieniały się bardzo szybko. Były zachwyty, radość z sukcesów, ale też i sytuacje budzące niepokój, nerwy oraz spięcia.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 1

***

„Farma” 3 - odcinek 2: Ciężka praca daje się we znaki
W gospodarstwie pojawiły się pierwsze kryzysy związane z wyznaczonymi zadaniami. Nad wszystkim próbuje panować „Margaret”, choć sama przyznaje, że bycie liderką grupy nie jest dla niej łatwe. Do tego dziewczynom dają się we znaki głód i zmęczenie. Popłynęły także pierwsze łzy...
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 2

***

„Farma” 3 - odcinek 3: Ostre konflikty i pierwsi mężczyźni
Zmęczone, głodne i niezadowolone ze swojej sytuacji farmerki nie potrafiły utrzymać nerwów na wodzy. Najpierw Kamila wdała się w słowną sprzeczkę z Iloną Krawczyńską, a potem pokłóciła się z Amandą. Jakby tego było mało, do programu weszła dwójka mężczyzn.
Pierwsi mężczyźni w show. Kim są Marcin i Tobiasz?
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 3

***

„Farma” 3 - odcinek 4: Czas na nominacje
Atmosfera robi się coraz gęstsza. Prowadzące ogłosiły, że pojedynek rozegra się wyłącznie pomiędzy kobietami. W reality show pojawili się także dwaj kolejni mężczyźni. To nie pozostało bez wpływu na relacje w grupie.
Piotr i Seweryn nowymi uczestnikami programu
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 4

***

„Farma” 3 - odcinek 5: Pierwszy pojedynek i pożegnanie
Uczestniczki nie przestają zaskakiwać! Jako pierwsza zrobiła to Kamila, ogłaszając nominację. Potem przyszedł czas na pojedynek, przed którym „Margaret” w ostatniej chwili zmieniła jego rodzaj. Największą wytrzymałością niespodziewanie wykazała się Marta, a uczestnicy głowili się, kogo wysłać do domu. W końcu poznali wyniki głosowania.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 5

***

„Farma” 3 - odcinek 6: Oryginalne wejście nowego uczestnika
Pojawienie Tomka przyniosło bohaterom upragnione jedzenie, ale radość zapanowała na bardzo krótko. Podczas Rady Farmy doszło do zmiany w roli Farmerki Tygodnia i ujawnienia tajemnicy „Margaret”, co wywołało ożywione dyskusje i nowe podziały w grupie.
Mocne wejście! Tomek dołączył do uczestników show
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 6

***

„Farma” 3 - odcinek 7: Test pracy zespołowej
Uczestnicy zostali podzieleni na drużyny, którym zostały wyznaczone następujące cele: zbudowanie szklarni, kurnika oraz sianokosy. Nie brakowało komplikacji oraz dyskusji, jak podejść do pracy. Jeden z uczestników zaliczył wpadkę...
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 7

***

„Farma” 3 - odcinek 8: Napięcia między uczestnikami
Trzy drużyny w pocie czoła budują szklarnię, kurnik oraz koszą trawę na siano. Drugiego dnia realizacji Zadań Tygodnia toczyła się ponowna walka o farmówki, które rozdaje Szymon Karaś. Jeżeli doda się do siebie upał, zmęczenie i doskwierający głód to wynik jest nieuchronny: spięcia! Kto się z kim pokłócił i o co?
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 8

***

„Farma” 3 - odcinek 9: Emocjonalne tornado
Po ostatnich pracach doszło do finalnego rozliczenia Zadań Tygodnia, po których nastąpiły zakupy u Szymona. Radość i spokój szybko wyparowały, bo pojawiły się prowadzące, aby rozpocząć proces nominacji. Na początek dwunastka uczestników wybierała, kto na pewno zostanie w gospodarstwie na kolejny tydzień.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 9

***

„Farma” 3 - odcinek 10: Jaka jest wartość relacji?
Podczas nominacji Tobiasz w ostatniej chwili zmienił decyzję, mocno zaskakując swoją drużynę. Niespodzianek nie zabrakło w trakcie pojedynku, który wymagał psychicznej odporności. Na koniec głosowanie pokazało, co obecnie jest najważniejsze dla uczestników reality show.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 10

***

„Farma” 3 - odcinek 11: Takich zmian nikt się nie spodziewał
W gospodarstwie pojawił się nowy uczestnik, który podzielił grupę na dwie rywalizujące ze sobą w Zadaniu Tygodnia drużyny. Jakby tego było mało, rozpoczął się już proces nominacji, w którym wskazanych ma zostać sześć osób. Czy Angelika, wybrana nową Farmerką Tygodnia, zapanuje nad wszystkim?
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 11

***

„Farma” 3 - odcinek 12: Misterny plan rozgrywki
Nominacje w zmienionej formule sprawiły, że ich działania skupiły się na pozyskiwaniu informacji i układaniu możliwych scenariuszy. Prym wiedli wyznaczony rano Marcin oraz Tobiasz, Amanda i Marta. Która taktyka okaże się najlepsza? W tle toczyła się praca nad Zadaniami Tygodnia.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 12

***

„Farma” 3 - odcinek 13: Oko za oko, ząb za ząb
Kolejny dzień nominacji tylko umocnił podział uczestników na dwie grupy. Amanda wskazała Darię, żeby uderzyć w Marcina, którego wcześniej próbowała szantażować. Wieczorem do potencjalnego pojedynku wyznaczona została jej przyjaciółka Marta. Konfrontacja wisi w powietrzu.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 13

***

„Farma” 3 - odcinek 14: Napięcie nie słabnie
Rozliczenie Zadania Tygodnia nie rozstrzygnęło najważniejszej dla uczestników kwestii. Głosami ekspertów Zieloni wygrali z Pomarańczowymi, ale obie drużyny mają po trzech nominowanych zawodników i nie wiedzą, kto zostanie posłany do pojedynku.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 14

***

„Farma” 3 - odcinek 15: Nie można być niczego pewnym
Masa zaskoczeń przed pojedynkiem. Rywalizacja do tej pory skutkowała odpadnięciem z programu, ale tym razem stawka była zupełnie inna. Wyłoniła nową liderkę, która już planuje wielkie porządki. Niespodziewanie pojawił się także nowy uczestnik. Jak to wpłynie na relacje w grupie?
„Farma” z nowym uczestnikiem. To trener medyczny Mateusz
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 15

***

„Farma” 3 - odcinek 16: Jak smakuje władza?
Amanda w roli liderki grupy nie ma żadnych hamulców. Pokazała to już pierwszego dnia. Farmerka Tygodnia rozpoczęła wprowadzanie swoich porządków, a do pomocy otrzymała nową uczestniczkę, Annie. Na początek zażyczyła sobie, aby pozostali farmerzy przygotowali jej kąpiel, a przy nominacjach odegrała się na Piotrze. Co będzie dalej?
Annie w programie. Pojawiła się z zaskoczenia!
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 16

***

„Farma” 3 - odcinek 17: Zgodnie z planem
Po pierwszym pojedynku w tym tygodniu w gospodarstwie zapanował smutek. Tak, jak liczyła na to Amanda, Piotr nie dał rady w prowadzonym przez Natalię „Rudą” Drogowską starciu Sewerynowi i opuścił gospodarstwo. Wieczorne nominacje przebiegły w pochmurnej atmosferze i skłoniły niektórych uczestników do obmyślania dalszego planu działania.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 17

***

„Farma” 3 - odcinek 18: Rywalizacja na toporki
Marcin w znakomitym stylu przedłużył swój pobyt w programie. Co na to Amanda? Choć deklarowała, że to właśnie jego chce się pozbyć, teraz twierdzi, że jest zadowolona z pożegnania Magdy. Po południu ocalały farmer zaprosił na randkę nominowaną do pojedynku z Renatą Darię. Zaprzyjaźniona dwójka mogła się dowiedzieć o sobie czegoś nowego.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 18

***

„Farma” 3 - odcinek 19: Niespodzianek ciąg dalszy
Trzeci pojedynek i kolejne zaskakujące rozstrzygnięcie. Po tym, jak Marcin wygrał z Magdą, Daria nie poradziła sobie z Renatą w wymagającej siły konkurencji, którą prowadził zwycięzca drugiej edycji Tomasz Wędzony. Najstarsza uczestniczka zostaje w gospodarstwie i ma w nagrodę do dyspozycji amulet, którego mocą straszy innych.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 19

***

„Farma” 3 - odcinek 20: Magiczny wieczór
W gospodarstwie na chwilę ustały spory. Uczestnicy świętowali Noc Kupały, a przygotowane dla nich atrakcje wszystkim przypadły do gustu. Rozpoczął się także proces zmiany Farmera Tygodnia, a istotną rolę odgrywają w nim amulety, które otrzymali zwycięzcy pojedynków: Seweryn, Marcin i Renata. Do czego to doprowadzi?
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 20

***

„Farma” 3 - odcinek 21: Bałagan do posprzątania
Nowy Farmer Tygodnia ma co robić. Wyłoniony podczas narady zwycięzców pojedynków Marcin od razu zajął się kilkoma ważnymi zadaniami. Zaczął od poprawy relacji między niektórymi osobami. Potem razem z innymi wcielał w życie wskazówki przekazane przez Szymona. Na koniec dnia rozmawiał na osobności z każdym z uczestników.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 21

***

„Farma” 3 - odcinek 22: Kara za błędy i szansa na zemstę
Kolejne emocjonujące wydarzenia, których nikt wcześniej nie był w stanie przewidzieć. Do pojedynku stanęli Maciek, Mateusz i Seweryn, a najlepszy okazał się pierwszy z nich. O losie dwójki przegranych zdecyduje głosowanie. Do kolejnego starcia Marcin wytypował Annie i... Amandę, którą wskazał w rewanżu za posłanie Darii do domu.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 22

***

„Farma” 3 - odcinek 23: Coraz więcej kombinacji
Marcin i Amanda szukają sposobu, aby osiągnąć swoje cele. Farmer Tygodnia prze do wyrzucenia barberki, która postanowiła zagrać va banque i... przegrać pojedynek. Czy jej plan się powiedzie? Nic nie jest pewne, bo także inni uczestnicy zastanawiają się, jaką taktykę obrać. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć między nimi różnego rodzaju spięć.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 23

***

„Farma” 3 - odcinek 24: Weryfikacja sojuszów
Marcin nie ustaje w staraniach o pozbycie się z gospodarstwa Amandy. Okazało się jednak, że nie może liczyć na pełne wsparcie ze strony Tobiasza. Decyzja, jaką podjął Farmer Tygodnia, doprowadziła go do rozpaczy. To koniec ich przyjaźni?
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 24

***

„Farma” 3 - odcinek 25: Stan zagrożenia
To nie był udany dzień dla Tobiasza, który rano ogłosił Marcinowi koniec ich układu, a potem przegrał pojedynek z „Margaret”. Podczas wieczornej Rady Farmy okazało się, że on, Amanda i Mateusz mogą we trójkę opuścić gospodarstwo! Do odsłonięcia został ostatni głos...
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 25

***

„Farma” 3 - odcinek 26: Każdy ciągnie w swoją stronę
Wyniki głosowania były paliwem do kłótni i skłoniły do refleksji nad relacjami z innymi uczestnikami. Z gospodarstwem pożegnał się Mateusz, a sporo emocji wywołał fakt, kogo wskazała Angelika. Renata w roli Farmerki Tygodnia od razu musiała podjąć niezwykle trudną decyzję. Zaczęły się także prace nad wymagającym Zadaniem Tygodnia.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 26

***

„Farma” 3 - odcinek 27: Niespodziewani goście
Dwójka do gospodarstwa weszła sama, a drugą parę przyniosły prowadzące: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Znani z pierwszej edycji reality show Jakub „Zima” Zimowski i Rafał „Rafcyk” Rzemek zdemaskowali podstęp dziewczyn po wykonaniu Zadania Tygodnia. Z kolei panowie przyjęli pod opiekę parę szczeniaczków.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 27

***

„Farma” 3 - odcinek 28: Kto ma więcej talentu?
Gospodarstwo stało się areną zmagań między dwiema drużynami. Angelika, Marta, „Margaret”, Seweryn i Maciek stanęli naprzeciwko Amandy, Annie, Renaty, Marcina i Tobiasza w rywalizacji składającej się z pięciu kategorii. Ich mentorami byli „Zima” i „Rafcyk”, a jurorami Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska i Szymon Karaś.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 28

***

„Farma” 3 - odcinek 29: Nowy łańcuszek nominacji
Sojusze i przyjaźnie są bardzo istotne na koniec tygodnia. Wie coś o tym „Margaret”, która po raz czwarty została wytypowana do udziału w pojedynku. Zdecydowała, że zmierzy się z Tobiaszem, który zareagował na to wyjątkowo nerwowo. Pomiędzy dwójką przeciwników o pozostanie w gospodarstwie doszło do ostrej wymiany słów.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 29

***

„Farma” 3 - odcinek 30: Decydował każdy szczegół
W pojedynku między „Margaret”, Sewerynem i Tobiaszem ten ostatni był na wyraźnym prowadzeniu, ale ostatecznie musiał pożegnać się z programem. Pod głosowanie trafiła pozostała dwójka, a gospodarstwo opuścił kolejny mężczyzna. Wynik dał niektórym dużo do myślenia na temat układu sił.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 30

***

„Farma” 3 - odcinek 31: Ważne deklaracje
Seweryn i Tobiasz w pożegnalnych listach wskazali dwóch różnych kandydatów, więc nowego Farmera Tygodnia wyłonił pojedynek. Został nim mający poparci większości Maciek, który musiał jednak rywalizować z Marcinem. Obaj nie wykluczają, że układ sił w gospodarstwie może się zmienić.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 31

***

„Farma” 3 - odcinek 32: Niespodziewane sprawdziany
Wizyta Szymona Karasia sprawiła, że grono uczestników nagle się zmniejszyło. Ekspert od rolnictwa przyszedł sprawdzić ich stan wiedzy, a wyniki pokazały, kto zna teorię i praktykę życia na wsi. Najgorzej wypadła Annie, która musiała opuścić gospodarstwo. Z kolei pewne siebie Amanda i Marta tracą grunt pod nogami. Maciek postanowił je sprowokować.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 32

***

„Farma” 3 - odcinek 33: Brudne rozgrywki
Najpierw uczestnicy taplali się w błocie, by na wieczór zatracić się w knuciu i zdradzaniu tajemnic. Rywalizację w piłkę farmerską wygrali Marcin, Amanda i Angelika dzięki... Marcie, która celowo doprowadziła do przegranej swojej drużyny. Ma to pomóc w pozbyciu się Renaty. To nie jest jednak pewne, bo zaczęły się przetasowania w sojuszach.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 33

***

„Farma” 3 - odcinek 34: Kto mieczem wojuje, od miecza...
Uczestnicy plotkują na potęgę, a to doprowadziło do nagłej zmiany układów. Amanda dowiedziała się, co za jej plecami mówi Marta i postanowiła się na niej zemścić. W swoją grę zaangażowała „Margaret”, która wytypowała 33-latkę do pojedynku. Wybór drugiej osoby do starcia otrzymał Maciek, ale z pewnym zastrzeżeniem...
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 34

***

„Farma” 3 - odcinek 35: Maski opadły. Na jak długo?
Wszystko idzie zgodnie z planem Amandy, bo gospodarstwo opuściła Marta, na której chciała się zemścić za zdradę. Niespodziewane wizyty najbliższych uczestnikom osób zmieniły atmosferę na lepsze. Jak długo się utrzyma? Na koniec dnia Marcin wszystkich zaskoczył i rozbawił za jednym zamachem!
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 35

***

„Farma” 3 - odcinek 36: Aktorska gra
Zabawa w „lustra” dostarczyła dużo śmiechu i pokazała, kto ma umiejętność parodiowania innych. Uczestnicy chyba potrzebowali takiej rozrywki, żeby wyrzucić z siebie rozmaite emocje, które dostarczyło odczytanie pożegnalnego listu Marty. Zawarte w nim słowa wywołały konsternację i sprawiły, że farmerzy zaczęli się zastanawiać, jakie jest jej prawdziwe oblicze.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 36

***

„Farma” 3 - odcinek 37: Dobijające starcie
To był naprawdę intensywny dzień! W pierwszym pojedynku bezpieczeństwo wygrali „Margaret”, Amanda i Maciek. Porażkę bardzo źle zniósł Marcin, który doszukiwał się błędów Renaty. Nie minęło wiele czasu, a musiał zabrać swój tobołek, bo najsłabiej poradził sobie w konkurencji polegającej na wbijaniu gwoździ w deskę.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 37

***

„Farma” 3 - odcinek 38: Test wytrzymałości
W sprawdzianie współpracy na wodnej trasie lepsze okazały się Renata i Amanda, które tego dnia mogły już dalej odpoczywać. Do kolejnego pojedynku trafili Maciek i „Margaret”. Zostali wystawieni na próbę wytrzymałości, siły i charakteru, a za dłuższe wiszenie na belkach nagrodą był awans do finału trzeciej edycji.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 38

***

„Farma” 3 - odcinek 39: Finałowa układanka
Rano farmerzy mieli chwilę odpoczynku na plaży. Cała czwórka mogła się wyciszyć przed burzliwymi wydarzeniami. W pierwszym z decydujących pojedynków najlepsza była Amanda, a w drugim po zaciętej walce Angelika minimalnie zwyciężyła z Renatą. Trzecim kandydatem z szansą na końcowy sukces jest Maciek.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 39

***

„Farma” 3 - finał
Na początku widzowie zobaczyli pożegnanie finałowej trójki z gospodarstwem, żeby cała akcja przeniosła się do studia Polsatu. W głosowaniu na żywo widzowie wybrali pierwszą polską Super Farmerkę. Została nią Angelika Kałużna! Drugie miejsce przypadło Amandzie Bokisz, a trzecie Maciejowi Rudzkiemu.
-> Oglądaj „Farma” 3 - odcinek 40

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat