2024-01-08

„Farma”: Nowe odcinki w Polsat Box Go wcześniej niż w TV

Trzecia edycja reality show od 8 stycznia na antenie Polsatu. W Polsat Box Go przedpremierowo jest już dostępny pierwszy odcinek najnowszej serii programu rozrywkowego „Farma”. Kolejne będą trafiały do serwisu VoD na dzień przed emisją telewizyjną. Uczestnicy ponownie mierzą się z wiejskim życiem i swoimi słabościami. Kto będzie najlepszy?

Girl Power!
W 3. edycji programu pierwszymi uczestniczkami są kobiety. Osiem wspaniałych, silnych, niestrudzonych farmerek rozpoczyna swoją przygodę, mierząc się z najtrudniejszymi jak do tej pory zadaniami, wymagającymi siły fizycznej. I gdy „Farma” zacznie już funkcjonować, a one znajdą sposób na współpracę, wejdą... oni! Jak ułożą się role w grupie? Czy panie dadzą sobie odebrać przywilej bycia pierwszymi? Program prowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Przed premierą
Nowe odcinki „Farmy” trafiają do Polsat Box Go Premium z jednodniowym wyprzedzeniem. W pakiecie dostępne są także dwa pierwsze sezony programu. Można go oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Oferta dla widzów
Promocyjna cena pakietu Polsat Box Go Premium wynosi 30 zł za 30 dni, a użytkownicy poza bogatą biblioteką programów rozrywkowych znajdą w nim premierowe seriale w tym, najnowsze „Grzechy sąsiadów”, całe sezony seriali premium, m.in. „Krew”, „Rafi”, „Sortownia”, „Bracia”, „Wotum nieufności”, „Matka”, kinowe hity, programy informacyjne i publicystyczne, bajki oraz ponad 100 kanałów TV.

„Farma” - edycja 3, odcinek 1:

Farma od 8 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat