2024-01-06

Jak wygląda „Farma” w trzeciej edycji? Zobacz galerię zdjęć!

Co przygotowano dla uczestników reality show emitowanego w 2024 roku? Nowy sezon to zupełnie inne gospodarstwo, w którym na bohaterów czeka mnóstwo pracy. Jak wygląda położone daleko od miasta miejsce rywalizacji, którego stawką jest tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych? Mamy fotki! „Farma” od 8 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Życie bez wygód
Nowa edycja to nie tylko nowe wyzwania, konkurencje i zadania dla uczestników programu. To również całkowita zmiana miejsca, w którym będą przebywać, rywalizować i spędzać czas. „Farma” gwarantuje diametralnie inne warunki - niedogodne i wymagające, więc idealne, żeby sprawdzić swój charakter: jest spartańsko, surowo i ascetycznie. Zobacz!

Od 8 stycznia w Polsacie
Jako pierwsze do programu wchodzą kobiety. Jest ich osiem: Magdalena Żuchowska, Amanda Bokisz, Marta Suwińska, Daria Borkowska, Małgorzata Mikulska, Renata Zalewska, Kamila Rolak i Angelika Kałużna. W roli prowadzących niezmiennie Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, a nad zadaniami i dobrostanem zwierząt czuwa Szymon Karaś.

Farma od 8 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat