2024-01-03

„Farma”: Uczestniczki przed startem 3. edycji programu

Ósemka kobiet opowiada o wyzwaniach czekających na nie w gospodarstwie. Jak postrzegają swój udział w programie? Czego się spodziewają i w których aspektach wiejskiego życia czują się mocne? Uczestniczki zdradzają także, jaką taktykę przyjmą w drodze po wygraną w reality show. Zobacz wideo! „Farma” od 8 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Początkowe wrażenia
Pierwszymi uczestniczkami programu zostały Magdalena Żuchowska, Amanda Bokisz, Marta Suwińska, Daria Borkowska, Małgorzata Mikulska, Renata Zalewska, Kamila Rolak i Angelika Kałużna. Co sądzą o swoim nowym miejscu zamieszkania? Dziewczyny nie ukrywają zachwytu, ale widzą też minusy.

Wyobrażenia o programie
Czego po udziale w reality show Polsatu spodziewają się nowe farmerki? - Widziałam siebie biegającą po farmie. Spełniły się moje marzenia - mówi Renata Zalewska. Co ciekawe okazuje się, że nie wszystkie uczestniczki trzeciej edycji - jak na przykład Małgorzata Mikulska - oglądały wcześniejsze odcinki...

Mocne strony farmerek
Nagła zmiana otoczenia nie jest łatwa, bo na „Farmie” codziennie pojawiają się nowe wyzwania. W krótkim wideo osiem pań ocenia, z czym będą sobie radziły najlepiej. Daria Borkowska wskazuje dojenie kozy, Kamila Rolak sprzątanie i gotowanie... A pozostałe?

Trzy przydatne rzeczy
Życie w gospodarstwie oznacza wiele wyrzeczeń, w tym brak dostępu do najnowszych zdobyczy technologii. A gdyby tak można było coś „Farmę” zabrać? - Różowe kaloszki, apaszka i moja koszula - wyliczyła Angelika Kałużna. - Młotek, linka i jedzenie dla zwierząt - taki jest z kolei wybór Magdaleny Żuchowskiej. A innych pań?

Wspólny język
Do programu na początku wchodzi osiem kobiet, ale mężczyźni także będą obecni w 3. edycji programu. Z kim pierwsze uczestniczki lepiej się rozumieją? - Kocham mężczyzn, tak więc lepiej dogaduję się z facetami - zaznacza Amanda Bokisz.

Taktyka w programie
Stawką w programie jest tytuł Super Farmera oraz sto tysięcy złotych. Jakie podejście jest najlepsze w drodze po cenną wygraną. - Myślę, że na pewno pojawią się sojusze i będę brała w nich udział - stwierdza z przekonaniem Daria Borkowska. - Na początku działam sama, potem wchodzę w sojusz - przedstawia swój plan Marta Suwińska.

Farma od 8 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

  

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat