2023-12-05

Ilona Krawczyńska: Trzeci sezon „Farmy” jest zachwycający

Prowadząca o swoich wrażeniach z planu. Premiera już 8 stycznia! „Farma” to program o grupie osób, które przez kilka tygodni mierzą się z ciężką pracy, specjalnymi wyzwaniami i rywalizacją w gospodarstwie rolnym. Dlaczego warto go oglądać? Opowiada o tym Ilona Krawczyńska, która podobnie jak Marcelina Zawadzka ponownie jest gospodynią show.

Premiera tuż, tuż!
Ilona Krawczyńska podzieliła się z fanami filmikiem zrobionym na sesji zdjęciowej programu „Farma”. Zdradziła też kilka dodatkowych szczegółów dotyczących trzeciego sezonu, który wystartuje w Polsacie już w styczniu 2024 roku. Co powiedziała o uczestnikach kolejnej edycji?

Nieustraszona ekipa
- Moim zdaniem trzeci sezon jest najlepszy z dotychczas nagranych, więc będziecie zachwyceni. Zdecydowanie jest moim ulubionym, a to za sprawą uczestników, którzy naprawdę odwalili kawał dobrej roboty na tej farmie - chwali Ilona Krawczyńska. - Chapeau bas dla nich za to. Jestem w stanie im się kłaniać, za to, że zgłosili się do tak trudnego programu. Jeżeli oglądali pierwszą i drugą edycję, to mogli już wiedzieć, jak ciężki jest to program pod względem fizycznym i psychicznym. Ludzie są tam przepracowani, niedomyci, głodni, tęsknią za bliskimi. Naprawdę jest to bardzo ciężki program - mówi prowadząca.

W oczekiwaniu
Jak przyznaje, sporo osób pisze do niej, że już nie może się doczekać. Podobnie jest na profilu „Farmy” na Instagramie. „Znowu będzie wesoło”, „Piękne prowadzące i znowu ciekawi uczestnicy”, „Uwielbiam program. Naprawdę udał się wam”, „Będę oglądał” - komentują fani po zapowiedzi, że program będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie. Czekają już tylko na ogłoszenie dnia premiery.

Farma od 8 stycznia od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat