2024-02-29

Agnieszka Sienkiewicz zaprasza na 23. sezon „Przyjaciółek”

Dorotka powraca na dobre! Grająca tę postać aktorka zachęca do śledzenia kolejnych pasjonujących odcinków produkcji. Co wiemy o dalszych perypetiach jej bohaterki? Agnieszka Sienkiewicz zdradza, jaki to będzie sezon. Zobacz wideo nagrane dla POLSAT.PL i oglądaj serial „Przyjaciółki” w każdy czwartek do 7 marca o godz. 21:10 w Polsacie.

Powrót pełen niepewności
Uwielbiana przez widzów Dorotka, wkroczyła ponownie do akcji w ostatnim odcinku 22. sezonu serialu „Przyjaciółki” ku zaskoczeniu wszystkich obecnych w Nail Barze. Od razu rzuciła charakterystycznie ironiczne komentarze na widok Andrzeja i Roberta. Jej wątek od zawsze powiązany był z Ingą i tak też będzie dalej. Agnieszka Sienkiewicz ochoczo dzieli się ujęciami prosto z planu zdjęciowego w towarzystwie Małgorzaty Sochy.

 

Co wiosną 2024?
Już w zwiastunie okazuje się, że Dorota szuka domu dla siebie i córki Mirandy. Nie jest to łatwe zadanie, bo jak zawsze ma bardzo wygórowane wymagania. Na czas poszukiwań, a może i na dłużej zatrzymuje się u Ingi. Jak ułożą się relacje współlokatorek i ich dzieci? Czy zacieśnią swoją przyjaźń? Agnieszka Sienkiewicz w specjalnym wideo dla POLSAT.PL zaprasza na kolejną odsłonę przygód swojej postaci i zapowiada - Myślę, że będzie ciekawie, intrygująco i zaskakująco - mówi. Zobacz wideo!

  

Nowe odcinki serialu Przyjaciółki od 7 marca 2024 roku w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

 

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat