2024-02-26

Szymon Karaś o pracy na planie „Farmy”. Co jest najtrudniejsze?

Ekspert od rolnictwa opowiada POLSAT.PL o swoich początkach w reality show. Prowadzący od wielu lat samodzielnie duże gospodarstwo Szymon Karaś na planie zdjęciowym musiał odnaleźć się w zupełnie nowych warunkach. Jak to wspomina? Na co zwraca uwagę w relacjach z uczestnikami? Jak program zmienił jego życie? Zobacz wideo! „Farma” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Stres już minął
- Moje początki na planie filmowym były ciężkie. Przez pierwsze dwa tygodnie w pierwszej edycji nogi mi się trzęsły. Nie było to łatwe, gdy kierownik planu obok mnie krzyczał: - Trzy, dwa, jeden! Szymon wchodzisz na plan! - wspomina w rozmowie z POLSAT.PL Szymon Karaś. - Teraz czułem się pewniej. Na początku człowiek miał respekt przed kamerą, bał się, stresował i zapominał swojego scenariusza - przyznaje.

Trafić do serc uczestników
Szymon Karaś jako ekspert od rolnictwa jest osobą, która wprowadza farmerów w nieznany dla nich świat. - Najtrudniejsze jest to, żeby uczestnicy, którzy na farmie mają styczność z wieloma rzeczami pierwszy raz, faktycznie słuchali mnie, żebym przekazał im rady w prosty sposób, ale taki, żeby wzięli sobie je do serca - ocenia.

Charakterystyczny głos
Ze względu na obecność w programie rozpoznawalność rolnika wzrosła. - Czasem ktoś zaczepi: O, pan z „Farmy”, i przeważnie dzieje się to wtedy, gdy się odezwę. Tutaj występuję w stroju farmerskim, a gdy jestem ubrany elegancko, to ludzie mnie nie rozpoznają - zdradza Szymon Karaś.

Jak ekspert od rolnictwa ocenia relacje pomiędzy uczestnikami? Jakie są jego wnioski na temat ludzkiego zachowania w trudnych, spartańskich warunkach? Zobacz wideo!

  

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Regulamin konkursu