2024-02-24

Ilona Krawczyńska: „Farma” to nie jest program dla mnie, bo...

Prowadząca reality show mówi, dlaczego nie chciałaby wziąć w nim udziału. Na przestrzeni trzech edycji doskonale poznała warunki, w jakich muszą sobie radzić uczestnicy. Choć wielu zadań Ilona Krawczyńska podjęłaby się z przyjemnością, to jest coś, co stanowi przeszkodę nie do pokonania. O czym mowa? Zobacz wideo! „Farma” od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Polsacie.

Bez jedzenia ani rusz
Trzecia edycja programu rozpoczęła się od wejścia ośmiu kobiet. Czy Ilona Krawczyńska pomyślała sobie, że ciekawie by było znaleźć się wśród nich? - Z jednej strony tak, z drugiej to absolutnie nie jest program dla mnie. Nigdy bym się do niego nie zgłosiła, bo znam siebie, kiedy jestem głodna. A w tym programie naprawdę brakuje jedzenia - mówi w rozmowie z POLSAT.PL. - Tak jak wielu prac i zadań chciałabym się podjąć, tak bez jedzenia, ja byłabym tam nieznośna - przyznaje z uśmiechem.

Silna relacja
Duet prowadzących z Iloną Krawczyńską tworzy Marcelina Zawadzka. Czy podczas nagrań była jeszcze w stanie ją zaskoczyć? - Na pewno tak, choć ciężko mi to wypunktować. Mamy bardzo silną relację, bardzo sobie ufamy, bardzo się uzupełniamy i dobrze na siebie działamy - podkreśla.

Ilona Krawczyńska opowiedziała również, co jej się najbardziej podobało w gospodarstwie z trzeciej edycji. Do których zwierząt na farmie uważa, że jest podobna i dlaczego?

  

Farma od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat